Report Date: 5/31/2013
Wiers automaten B.V. 
Compagnie 22d, 1689 AG ZWAAG 
Tel :0229-233314 / fax 270553 
www.wiersbv.nl 
League: HRNEER, HOORN EERSTE DIVISIE 
Report Date: 05/31/2013 
                                                         +-LAST MATCH details------------> 
Team                  Win%   Games  Wins  Losses              Against              Date     Wk   Games  Wins  Losses 
--------------------  -----  -----  ----  ------              -------------------- -------- ---  -----  ----  ------ 
Division: 1 
DIE TWEE I             69.6    621   432     189              FLORABAR IOI         05/30/13  27     23    17       6 
PROPELLER IV           66.7    621   414     207              PYRAMIDE II          05/30/13  27     23    17       6 
FLORABAR IOI           57.5    621   357     264              DIE TWEE I           05/30/13  27     23     6      17 
DEUGNIET I             57.3    621   356     265              PROPELLER III        05/30/13  27     23    15       8 
PROPELLER III          51.4    621   319     302              DEUGNIET I           05/30/13  27     23     8      15 
ENGEL II               47.8    621   297     324              DIE TWEE III         05/30/13  27     23    11      12 
FLORABAR II            44.3    621   275     346              JP COEN I            05/30/13  27     23    13      10 
DIE TWEE III           39.9    621   248     373              ENGEL II             05/30/13  27     23    12      11 
PYRAMIDE II            35.6    621   221     400              PROPELLER IV         05/30/13  27     23     6      17 
JP COEN I              30.0    621   186     435              FLORABAR II          05/30/13  27     23    10      13 
Die Twee I, Gefeliciteerd met jullie overwinning in de 1e divisie.!!!! 
*** Zorg ervoor dat je team rond 20:00 uur in de locatie aanwezig is, zodat 
er voor 20:30 uur begonnen kan worden.*** 
LET OP: JP Coen 1, captain Carla Lansen : 06-46 24 67 20 ander 
telefoonnummer. !! 
wk 24 Die Twee III - Deugniet I = orginele uitslag opgeslagen: 5 - 18. 
wk 25 Die Twee I - Propeller III = orginele uitslag opgeslagen: 16 - 7. 
Niet gespeelde wedstrijden binnen 4 weken inhalen en a.u.b. op tijd 
doorgeven via mail: info@wiersbv.nl 
*** Most Improved Cricket (All Games) Player(s) for week 27 *** 
    STEFAN SCHOLTE shot a 2.93! 
    JOHN KARSTEN shot a 3.15! 
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
ARNOUD LUCHIES        PYRAMIDE II            50.0    6    3   4.600    3.41    5    2    2    0    0    0    0 
JOOST BERTRAND        FLORABAR IOI           58.3   12    7   4.638    3.21    8    3    5    0    0    0    0 
ERWIN NANNES          PROPELLER III          44.9  156   70   4.212    3.12  113   49   47    3    2    3    7 
DOLF SMITS            DIE TWEE I             43.8  144   63   4.056    2.96   90   41   25    2    6    2    9 
JOLANDA SPELDE        PROPELLER IV           48.3   60   29   3.720    2.95   26   16   10    2    0    0    3 
BJORN REINOLD         FLORABAR IOI           45.8  120   55   3.733    2.88   78   32   26    2    2    2    9 
TIBOR DE JONG         DEUGNIET I             16.7    6    1   2.000    2.85    3    1    2    0    0    0    0 
ROGIER DE LA VIETER   FLORABAR II            40.0  150   60   3.773    2.81   92   49   28    3    2    2   15 
RENEE BLAUBOER        PROPELLER IV           32.6  132   43   3.255    2.79   76   29   22    0    1    2    7 
BART VAN T HOFF       DIE TWEE I             35.7   42   15   3.661    2.73   27    7    7    1    0    0    2 
FRANS NANNES          PROPELLER IV           49.2  132   65   2.978    2.62   60   28   16    0    1    1    7 
JOHN KARSTEN          DIE TWEE I             43.8  144   63   3.122    2.61   65   39   30    0    3    4    9 
RON KARSTEN           DIE TWEE I             39.5  162   64   3.188    2.61   79   44   23    2    2    2    9 
EDVARD WEVER          FLORABAR IOI           42.3  156   66   2.940    2.59   78   38   23    3    1    2    8 
ROB GROEN             DIE TWEE III           39.6  144   57   3.215    2.56   69   35   22    3    0    4    8 
RONALD HUFNAGEL       DEUGNIET I             29.6  162   48   2.940    2.55   78   33   22    1    3    0    9 
YORAN KORT            FLORABAR II            50.0    6    3   3.250    2.55    4    0    1    0    0    0    0 
JOHAN SNEEBOER        ENGEL II               32.0  150   48   2.929    2.53   70   37   23    1    1    0   10 
JAAP KLARENBEEK       FLORABAR IOI           29.5  156   46   2.535    2.49   86   21   16    0    2    1    9 
DUNCAN VLAAR          DIE TWEE I             34.1  138   47   2.815    2.49   57   25   26    1    1    1    8 
JAN DE BRUIN          ENGEL II               33.3   12    4   2.825    2.47   10    2    1    0    0    0    1 
AKIM DEKKER           DEUGNIET I             37.5  168   63   2.923    2.47   91   40   20    1    1    1    6 
JOB SCHUURMAN         JP COEN I              41.7   12    5   2.550    2.46    7    2    3    1    0    0    1 
GERARD VAN DIJK       PROPELLER IV           41.3  150   62   2.465    2.45   71   21   14    1    2    3    6 
DANIELLE DE WIT       FLORABAR II            30.6  144   44   2.372    2.40   69   30    9    0    1    1    6 
RICHARD MOL           DIE TWEE I             66.7    6    4   3.375    2.39    5    0    0    0    0    0    1 
HANS KOOMEN           DIE TWEE III           19.9  156   31   2.307    2.36   70   27   17    0    1    0    6 
WESLEY HUFNAGEL       DEUGNIET I             29.2  144   42   2.194    2.31   61   26   13    1    0    1    3 
PATRICK VAN VEEN      ENGEL II               54.2   24   13   2.350    2.31   10    5    1    0    1    0    2 
LEO SCHAAFSMA         PROPELLER IV           35.7   84   30   2.179    2.29   34   11    4    1    0    2    7 
FRANK SNEEBOER        ENGEL II               34.8  138   48   2.347    2.27   59   24   16    1    0    0    8 
Report Date: 5/31/2013
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
CEES BERKHOUT         FLORABAR IOI           33.3   60   20   2.270    2.25   24    5    5    0    0    0    1 
MARK SLOTBOOM         PROPELLER IV           25.0   24    6   1.950    2.19    6    4    3    0    0    0    1 
SONNY MERTS           PYRAMIDE II            25.0  144   36   2.089    2.18   70   20   11    0    2    1    3 
STEF BRUGMAN          FLORABAR II            33.3   24    8   1.969    2.17   13    5    1    0    0    0    2 
ARNOLD V D PAL        FLORABAR II            28.6   84   24   1.866    2.15   34    8    7    0    2    0    4 
MICHEL LOOHUIS        PYRAMIDE II            27.8   36   10   2.296    2.12   14    7    7    0    0    0    1 
CHRIS BUDDINGH        PROPELLER III          25.0  144   36   1.901    2.11   38   14   13    0    0    1    5 
PASCALL STEUR         DIE TWEE III           33.3    6    2   2.725    2.11    2    2    0    0    0    0    1 
MARGREET STEUR        DIE TWEE III           23.9  138   33   1.658    2.10   43   16   13    1    1    2    3 
JETHRO BOOTS          PYRAMIDE II            24.3  144   35   1.659    2.09   41   13   12    1    2    0    3 
WILLEM DOUMA          PROPELLER III          29.0  162   47   1.929    2.07   51   35    5    0    0    0    4 
RICHARD HAUWERT       ENGEL II               28.9   90   26   1.860    2.06   37   14    6    0    0    1    2 
SANDRA CRANENBURG     JP COEN I              20.0  150   30   1.967    2.05   54   20    8    1    2    0    7 
RENE GROOT            PYRAMIDE II            16.7  156   26   1.627    2.01   45   24   10    0    1    0    3 
HANS BOS              PROPELLER III          22.4  156   35   1.489    1.98   55   16    7    0    1    0    3 
STEFAN SCHOLTE        DEUGNIET I             26.4  144   38   1.896    1.97   50   23    6    2    4    1    3 
ERWIN SINNIGE         ENGEL II               22.9  144   33   1.627    1.95   38   22   12    2    1    0    7 
MARCO DOEDES          FLORABAR IOI           16.0  144   23   1.655    1.94   49   15    5    0    0    2    3 
ALI RASOEL            PYRAMIDE II            16.7    6    1   0.200    1.93    1    0    0    0    0    0    0 
CARLA LANSEN          JP COEN I              12.8  156   20   1.318    1.93   51   12    8    0    0    1    3 
JOS RUITENBERG        JP COEN I              16.0  150   24   1.385    1.91   45   21    7    0    0    0    1 
JOCHEM KOK            ENGEL II               25.0   24    6   1.400    1.90   10    3    2    0    0    0    1 
DEBBY MEIJLAND        JP COEN I              13.9  144   20   1.226    1.78   31   11    7    0    2    1    0 
RIK VLAAR             PYRAMIDE II            13.9   72   10   1.100    1.78   14    7    2    0    0    0    1 
JOHN BOOS             ENGEL II               16.7   36    6   1.042    1.67   11    6    0    0    0    0    0 
ANNETTE LIEFTING      FLORABAR II            16.7  156   26   0.806    1.65   40    9    2    0    0    0    2 
JOS VAN DE BEL        PYRAMIDE II            19.0   84   16   0.843    1.62   13    8    4    0    0    0    0 
VICTOR VAN DER MEULE  PROPELLER IV            0.0    6    0   1.825    1.58    1    1    0    0    0    0    0 
JUDITH VISSER         DIE TWEE III            6.7  150   10   0.682    1.46   30    7    3    0    0    0    0 
*** Most Improved X01 Player(s) for week 27 *** 
    STEFAN SCHOLTE shot a 21.71! 
    JOHN KARSTEN shot a 24.31! 
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
ARNOUD LUCHIES        PYRAMIDE II            25.0    4    1   4.600   82.5    0    0    0    0    0    0    2    0    7 
RICHARD MOL           DIE TWEE I             75.0    4    3   3.375   79.6    0    0    0    3    0    0    2    0    5 
YORAN KORT            FLORABAR II            50.0    4    2   3.250   78.5    0    0    0    2    0    0    2    0    5 
JOLANDA SPELDE        PROPELLER IV           50.0   40   20   3.720   77.8    0    0    4    1    3    0   14    5   61 
PASCALL STEUR         DIE TWEE III           25.0    4    1   2.725   77.0    0    0    0    0    0    0    1    0    5 
DOLF SMITS            DIE TWEE I             50.0   96   48   4.056   76.2    0    0    9   11    1    0   29    6  167 
BART VAN T HOFF       DIE TWEE I             60.7   28   17   3.661   76.1    0    0    2    8    0    0   11    0   45 
ERWIN NANNES          PROPELLER III          50.0  104   52   4.212   74.9    1    0    8   16    2    0   32    4  164 
JOOST BERTRAND        FLORABAR IOI           62.5    8    5   4.638   74.7    0    0    0    2    0    0    3    0   17 
RENEE BLAUBOER        PROPELLER IV           51.1   88   45   3.255   71.1    0    0    4   13    0    0   18    2  132 
ROGIER DE LA VIETER   FLORABAR II            47.0  100   47   3.773   70.4    0    0    4    9    1    0   26    1  157 
FRANS NANNES          PROPELLER IV           44.3   88   39   2.978   69.0    0    0    5    9    0    0   21    2  117 
RON KARSTEN           DIE TWEE I             36.1  108   39   3.188   68.9    0    0    3    7    1    0   24    4  149 
BJORN REINOLD         FLORABAR IOI           42.5   80   34   3.733   68.6    0    0    2    9    0    0   18    1  127 
RONALD HUFNAGEL       DEUGNIET I             41.7  108   45   2.940   67.5    0    0    4    7    0    1   25    0  146 
DUNCAN VLAAR          DIE TWEE I             32.6   92   30   2.815   67.3    0    0    1   10    2    0   18    3  111 
ROB GROEN             DIE TWEE III           39.6   96   38   3.215   65.0    0    0    3    6    1    0   18    1  149 
EDVARD WEVER          FLORABAR IOI           35.6  104   37   2.940   64.5    0    0    3   11    0    0   24    0  120 
CEES BERKHOUT         FLORABAR IOI           27.5   40   11   2.270   64.1    0    0    0    2    0    0    9    0   48 
JOHAN SNEEBOER        ENGEL II               34.0  100   34   2.929   64.0    0    0    2    4    0    0   19    0  137 
AKIM DEKKER           DEUGNIET I             38.4  112   43   2.923   63.9    0    0    2    4    0    0   27    2  138 
JAAP KLARENBEEK       FLORABAR IOI           29.8  104   31   2.535   63.6    0    0    1    3    1    0   17    1  122 
JOHN KARSTEN          DIE TWEE I             33.3   96   32   3.122   62.9    0    0    3    6    0    0   20    2  109 
GERARD VAN DIJK       PROPELLER IV           27.0  100   27   2.465   62.6    0    0    1    3    1    0   11    1  122 
WESLEY HUFNAGEL       DEUGNIET I             38.5   96   37   2.194   62.2    0    0    1    5    0    0    8    1  107 
JAN DE BRUIN          ENGEL II               50.0    8    4   2.825   62.1    0    0    0    1    0    0    2    0    8 
HANS KOOMEN           DIE TWEE III           25.0  104   26   2.307   61.7    0    0    0    4    0    0   13    0  123 
DANIELLE DE WIT       FLORABAR II            26.0   96   25   2.372   60.6    0    0    0    2    1    1   13    1  110 
MARK SLOTBOOM         PROPELLER IV           31.3   16    5   1.950   59.4    0    0    0    0    0    0    2    0   15 
FRANK SNEEBOER        ENGEL II               29.3   92   27   2.347   59.2    0    0    1    2    0    0   16    0   94 
LEO SCHAAFSMA         PROPELLER IV           19.6   56   11   2.179   58.9    0    0    0    0    0    0    5    0   63 
MICHEL LOOHUIS        PYRAMIDE II            33.3   24    8   2.296   58.2    0    0    0    0    0    0    2    0   26 
CHRIS BUDDINGH        PROPELLER III          27.1   96   26   1.901   57.5    0    0    0    2    0    0   19    1   81 
PATRICK VAN VEEN      ENGEL II                0.0   16    0   2.350   57.2    0    0    0    0    0    0    1    0   20 
MARCO DOEDES          FLORABAR IOI           21.9   96   21   1.655   56.6    0    0    0    4    2    0    7    3   86 
STEF BRUGMAN          FLORABAR II            18.8   16    3   1.969   56.3    0    0    0    0    0    0    0    2   12 
SANDRA CRANENBURG     JP COEN I              20.0  100   20   1.967   56.3    0    0    1    4    0    0    7    0  118 
WILLEM DOUMA          PROPELLER III          27.8  108   30   1.929   56.2    0    0    0    1    1    0   11    1  111 
Report Date: 5/31/2013
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
SONNY MERTS           PYRAMIDE II            22.9   96   22   2.089   56.2    0    0    1    3    1    0    8    2   99 
VICTOR VAN DER MEULE  PROPELLER IV            0.0    4    0   1.825   55.3    0    0    0    0    0    0    0    0    7 
RICHARD HAUWERT       ENGEL II               25.0   60   15   1.860   55.2    0    0    0    4    0    0    6    0   51 
STEFAN SCHOLTE        DEUGNIET I             17.7   96   17   1.896   54.6    0    0    0    2    2    0    7    4   85 
TIBOR DE JONG         DEUGNIET I             25.0    4    1   2.000   54.4    0    0    0    0    0    0    0    0    2 
JETHRO BOOTS          PYRAMIDE II            20.8   96   20   1.659   53.5    0    0    0    3    1    0    9    1   79 
ARNOLD V D PAL        FLORABAR II            21.4   56   12   1.866   53.3    0    0    0    1    0    0    2    0   57 
HANS BOS              PROPELLER III          14.4  104   15   1.489   52.0    0    0    0    0    0    0    8    0   77 
JOB SCHUURMAN         JP COEN I              37.5    8    3   2.550   52.0    0    0    0    1    0    0    0    0    7 
ERWIN SINNIGE         ENGEL II               19.8   96   19   1.627   51.8    0    0    0    2    1    0    5    1   70 
RENE GROOT            PYRAMIDE II            22.1  104   23   1.627   51.6    0    0    1    2    2    0    5    2   93 
RIK VLAAR             PYRAMIDE II             8.3   48    4   1.100   51.4    0    0    0    0    0    0    2    1   30 
MARGREET STEUR        DIE TWEE III           21.7   92   20   1.658   50.7    0    0    0    3    0    0    5    0   72 
CARLA LANSEN          JP COEN I              17.3  104   18   1.318   49.3    0    0    0    0    0    0    9    1   61 
JOS RUITENBERG        JP COEN I              20.0  100   20   1.385   49.2    0    0    0    1    0    0    5    0   74 
DEBBY MEIJLAND        JP COEN I              13.5   96   13   1.226   49.1    0    0    0    0    0    0    5    0   66 
JOCHEM KOK            ENGEL II               18.8   16    3   1.400   46.2    0    0    0    0    0    0    0    0    9 
JOHN BOOS             ENGEL II               16.7   24    4   1.042   45.2    0    0    0    0    0    0    1    0   10 
ALI RASOEL            PYRAMIDE II             0.0    4    0   0.200   44.1    0    0    0    0    0    0    0    0    0 
ANNETTE LIEFTING      FLORABAR II             4.8  104    5   0.806   41.9    0    0    0    0    0    0    1    0   44 
JUDITH VISSER         DIE TWEE III            2.0  100    2   0.682   41.6    0    0    0    0    0    1    1    1   38 
JOS VAN DE BEL        PYRAMIDE II            10.7   56    6   0.843   41.3    0    0    0    0    0    0    1    0   23