Report Date: 6/7/2013
Wiers automaten B.V. 
Compagnie 22d, 1689 AG ZWAAG 
Tel :0229-233314 / fax 270553 
www.wiersbv.nl 
League: HRNDER, HOORN DERDE DIVISIE 
Report Date: 06/07/2013 
                                                         +-LAST MATCH details------------> 
Team                  Win%   Games  Wins  Losses              Against              Date     Wk   Games  Wins  Losses 
--------------------  -----  -----  ----  ------              -------------------- -------- ---  -----  ----  ------ 
Division: 3 
WAGENWIEL              65.1    475   309     166              BARRELS              05/23/13  26     19    12       7 
VIERA I                60.6    475   288     187              KENNET NIET          05/23/13  26     19    12       7 
DE KLUCHT              59.8    475   284     184              OM DE HOEK II        06/07/10  25     19    12       0 
FLINTSTONES V          56.4    475   268     207              PROPELLER V          05/23/13  26     19    16       3 
FLINTSTONES I          52.0    475   247     228              DOORNROOSJE          04/25/13  26     19    11       8 
OM DE HOEK II          48.2    475   229     228              FLORABAR V           06/07/13  26     19     0       8 
DOORNROOSJE            46.9    475   223     252              FLINTSTONES I        04/25/13  26     19     8      11 
FLORABAR IV            45.7    475   217     249              DETRA I              05/23/13  26     19     9      10 
KENNET NIET            45.7    475   217     258              VIERA I              05/23/13  26     19     7      12 
BARRELS                45.1    475   214     261              WAGENWIEL            05/23/13  26     19     7      12 
FLORABAR V             41.3    475   196     268              OM DE HOEK II        06/07/13  26     19     8       0 
DETRA I                40.6    475   193     282              FLORABAR IV          05/23/13  26     19    10       9 
PROPELLER V            39.8    475   189     277              FLINTSTONES V        05/23/13  26     19     3      16 
KENNET IV              32.0    247    79     168              DE KLUCHT            01/14/13  13     19     0      19 
WAGENWIEL, GEFELICITEERD MET JULLIE OVERWINNING IN DE DERDE DIVISIE.!!! 
Let op: Helaas trekt Kennet IV zich terug uit de competitie, alle 
wedstrijden 1e helft competitie blijven bewaard en alle wedstrijden 2e 
helft competitie tegen Kennet IV vervallen.l 
*** Zorg ervoor dat je team rond 20:00 uur in de locatie aanwezig is, zodat 
er voor 20:30 uur begonnen kan worden.*** 
wk 25 De Klucht - Om de Hoek II = 2e waarschuwing: te laat afgezegd door Om 
de Hoek II, Om de Hoek II krijgt 0 punten en De Klucht hun gemiddelde 
halverwege de competitie = 12 punten. (7 juni ingevoerd) 
wk 26 Om de Hoek II - Florabar V = succesvol contact, geen uitslag. Is er 
gespeeld? Zo niet inhaaldatum afspreken a.u.b.!! Om de Hoek II krijgt 0 
punten en Florabar V krijgt hun gemiddelde halverwege de competitie = 8 
punten. (7 juni ingevoerd). 
Niet gespeelde wedstrijden binnen 4 weken inhalen en a.u.b. op tijd 
doorgeven via mail: info@wiersbv.nl 
*** Most Improved Cricket (All Games) Player(s) for week 26 *** 
    D GORSSELINK shot a 3.42! 
    MENNO VAN BEUSEKOM shot a 2.67! 
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
KEVIN GIJESEN         WAGENWIEL              40.0    5    2   4.917    3.61    3    4    0    0    0    0    0 
D GORSSELINK          WAGENWIEL              58.3  115   67   3.572    2.88   53   29   22    0    1    0    8 
EDWIN HOFFER          OM DE HOEK II          40.0    5    2   4.083    2.86    2    1    2    0    0    0    1 
THIJS VAN DIEPEN      VIERA I                66.7   15   10   3.796    2.75    6    2    3    0    0    0    1 
MARK PEERDEMAN        FLINTSTONES I          53.7   95   51   3.209    2.72   40   19   15    1    0    3    2 
STEF PENNEKAMP        FLORABAR IV            35.0   20    7   2.806    2.71    7    3    2    0    0    0    2 
MICHAEL KWADIJK       FLINTSTONES V          45.5  110   50   3.044    2.63   49   23   13    0    2    0    5 
IWAN BOSTDORP         VIERA I                38.8   85   33   2.587    2.50   45   13   14    0    0    0    2 
NICO DOODEMAN         VIERA I                46.7   15    7   2.389    2.46    3    4    3    0    0    0    0 
WESLEY VAN BILJOUW    FLINTSTONES I          34.3   35   12   2.392    2.43   16    1    3    0    0    0    1 
STEF PIETERSE         FLORABAR V             25.5   55   14   2.497    2.38   17   10    2    0    1    0    0 
HANS PEERDEMAN        VIERA I                33.0  115   38   2.207    2.37   52   16   17    0    1    0    2 
TIM SMIT              KENNET IV              60.0   10    6   3.139    2.36    5    1    4    0    0    0    0 
BOB BUISMAN           FLORABAR IV            40.0   50   20   3.014    2.34   19   10    7    0    0    0    4 
MENNO VAN BEUSEKOM    VIERA I                32.5   40   13   2.417    2.34   14    6   11    0    0    0    2 
SANDER JONKMAN        FLORABAR V             38.0  100   38   2.007    2.28   40   11    9    0    0    0    6 
SIEBE VRIEND          KENNET NIET            31.8   85   27   1.938    2.28   39   13    9    0    1    1    1 
ROY ROOS              DOORNROOSJE            34.3   70   24   2.486    2.27   21    9    3    0    0    0    1 
JOHN KAT              DOORNROOSJE            12.0   25    3   2.094    2.26    1    7    3    0    0    0    2 
TOM HOFFER            FLORABAR IV            20.0    5    1   2.694    2.26    4    1    0    0    0    0    0 
ENNIO DE VRIES        VIERA I                40.0    5    2   0.000    2.25    4    0    1    0    0    0    0 
Report Date: 6/7/2013
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
DENNIS KAAG           KENNET NIET            33.0  100   33   2.310    2.22   29   14    8    0    1    1    3 
MARCEL BINKHORST      PROPELLER V            30.0   20    6   1.417    2.21    6    0    1    1    0    0    1 
JEROEN BRUIN          OM DE HOEK II          20.0   70   14   1.812    2.21   24   11    4    0    0    0    1 
C ZEIJLMANS           WAGENWIEL              34.0  100   34   2.106    2.19   35   10    3    1    0    0    2 
REMCO VERHOEVEN       DETRA I                27.1   85   23   1.743    2.15   20    7    8    1    0    0    0 
KEES VERLAAT          BARRELS                29.4   85   25   1.930    2.15   27   12    4    1    1    0    2 
ROBERT MOL            DE KLUCHT              30.0  100   30   1.974    2.14   45    9    7    0    1    0    2 
JESSE TOL             OM DE HOEK II          20.0    5    1   1.194    2.13    1    1    0    0    0    0    0 
CHRIS KOOMEN          DE KLUCHT              25.0   60   15   2.025    2.12   24    4    5    0    0    0    1 
GERRIE KETTING        DE KLUCHT              20.0   35    7   1.397    2.10   14    3    0    0    0    0    0 
P BYRNE               WAGENWIEL              25.0  120   30   1.838    2.09   35   17    6    0    0    0    1 
HUUB ROOS             DOORNROOSJE            26.7  105   28   1.677    2.07   24   11   13    0    1    0    3 
MARCEL LOOD           PROPELLER V            10.0   10    1   1.500    2.07    4    1    1    0    0    0    1 
TAMARA KREFFT         FLINTSTONES V          21.9  105   23   1.857    2.07   26   11    9    0    1    0    3 
HANS KELLING          DE KLUCHT              37.1   35   13   2.032    2.06    9    2    0    0    0    0    2 
SAMMY DE GRAAF        OM DE HOEK II          33.0  100   33   2.085    2.05   29    6   10    0    0    0    7 
ERWIN KOSTER          VIERA I                30.9   55   17   1.553    2.04   16    4    7    1    1    0    0 
G KROON               WAGENWIEL              23.3   60   14   1.861    2.02   16    9    4    1    0    0    1 
DIRK DE VRIES         DE KLUCHT              28.2  110   31   1.777    2.00   28    7    5    0    1    1    1 
SHARON PIETERSE       FLORABAR V             22.9  105   24   1.594    1.97   36   12    3    1    0    1    0 
ROMAN EPKE            FLINTSTONES V          25.6   90   23   1.625    1.97   17    8    5    0    0    0    3 
MARTIN CLAZING        DE KLUCHT              22.5   80   18   1.530    1.91   11   12    6    0    0    0    0 
ROB VAN DER BEEK      PROPELLER V            17.4  115   20   1.524    1.90   28   11    7    0    0    0    0 
TWAN CHARLIER         KENNET IV               4.4   45    2   1.426    1.89   13    2    1    1    0    0    0 
BIANCA CORDES         FLORABAR IV            25.7   35    9   1.631    1.89    9    4    2    0    0    0    2 
RAMON DOUMA           PROPELLER V            25.5   55   14   1.129    1.89   16    3    2    0    0    0    1 
SANTOSH MANTEL        FLINTSTONES V          22.7   75   17   1.139    1.88   10   13    6    1    0    0    2 
PATRICK VAN DRIE      DOORNROOSJE            26.2   65   17   1.220    1.86   14    8    2    0    0    0    0 
JOHAN HOPMAN          DETRA I                18.4  125   23   1.037    1.86   34   10    6    0    0    0    0 
PATRICIA DIJKSTRA     KENNET NIET            20.0   90   18   1.011    1.85   20    5    7    1    0    0    1 
BRENDA REYN           FLINTSTONES I          22.1   95   21   1.088    1.84   22    7    2    0    0    0    0 
MICHEL HARING         KENNET IV              30.0   50   15   1.308    1.83    8    5    4    0    0    0    0 
DIRK BERKHOUT         DETRA I                19.1  115   22   1.426    1.80   32   11    5    1    0    0    1 
BART KOOTER           VIERA I                21.4   70   15   1.058    1.80   17    3    2    0    0    0    0 
PAUL LOOD             PROPELLER V            33.8   80   27   1.403    1.79   17    7    2    0    0    0    1 
MATTHIJS DEKKER       FLINTSTONES I          16.5  115   19   0.995    1.78   14    5    5    1    0    0    0 
NANDA TON ROOS        DOORNROOSJE            20.0   75   15   0.969    1.78   17    3    3    1    1    0    0 
MONIQUE WESSELING     FLORABAR IV            18.0  100   18   1.226    1.77   22   11    3    1    0    0    1 
MIKE ZWART            OM DE HOEK II          21.5   65   14   1.145    1.77   12    2    3    1    0    0    2 
MIRJAM WESSELING      FLORABAR IV            11.3  115   13   0.954    1.73   41    9    1    0    1    0    0 
JOHN WESTER           KENNET NIET            20.8  120   25   1.097    1.72   14   12    7    0    0    0    1 
SABINA VRIEND         KENNET NIET            15.0  100   15   0.993    1.71   15    7    3    0    0    0    1 
MICHELLE KREFFT       FLINTSTONES I          14.7   75   11   1.198    1.70   19   10    2    0    0    0    1 
JACKO BIJLSMA         BARRELS                17.6  125   22   0.877    1.70   25    4    2    0    0    0    0 
CARRY  BOSCHMA        PROPELLER V            17.4  115   20   1.165    1.68   19   12    7    0    0    0    1 
MITCHELL BIJLSMA      BARRELS                18.2  110   20   1.092    1.68   23    3    1    1    1    0    1 
FLOOR KORVER          DETRA I                18.4  125   23   0.766    1.67   21    9    0    0    0    0    2 
STEPHANIE V D VELDE   KENNET IV              15.6   45    7   0.972    1.66    9    4    0    0    0    0    0 
HANS ROOS             DOORNROOSJE            11.4  105   12   0.745    1.66   18    4    0    1    0    0    1 
BAS WOLS              FLORABAR V             13.6  110   15   1.128    1.65   23    6    6    1    1    0    2 
M SMIT                WAGENWIEL               0.0    5    0   0.917    1.61    3    1    0    0    0    0    0 
LONNEKE DE BAKKER     VIERA I                17.8   45    8   0.907    1.59    7    5    1    1    0    0    0 
K KROON               WAGENWIEL              12.0   25    3   0.956    1.59    5    0    3    0    0    0    1 
HARRY BORSCH          BARRELS                13.3   75   10   0.681    1.59    9    5    1    0    0    0    1 
MARCEL KRUIS          FLORABAR V              0.0    5    0   0.722    1.58    0    0    0    0    0    0    0 
SANDRA JEFFREY        FLORABAR IV            10.0   10    1   1.042    1.57    2    0    1    0    0    0    0 
PETER SARABER         FLINTSTONES I          15.6   45    7   0.654    1.50    8    2    1    0    0    0    0 
WENDY DOUMA           PROPELLER V            12.7   55    7   0.624    1.46    5    6    1    1    0    0    1 
MARTIN RUIJTER BRUIJ  FLINTSTONES V          11.1   45    5   0.546    1.46    5    4    0    0    0    0    0 
LAURA ROOS            DOORNROOSJE            20.0   25    5   0.783    1.44    3    0    1    0    0    0    0 
ILSE VAN DER OORD     KENNET IV              14.3   35    5   0.512    1.37    6    2    0    0    0    0    0 
D MEIJER              WAGENWIEL               8.0   50    4   0.700    1.36    6    4    2    1    0    0    0 
MARLOES BLOKDIJK      FLORABAR IV             8.9   45    4   0.528    1.35    7    0    0    1    0    0    0 
ANTOINET PEETERS      FLORABAR V              8.0  100    8   0.449    1.28    8    6    0    0    0    0    0 
*** Most Improved X01 Player(s) for week 26 *** 
    MICHAEL KWADIJK shot a 26.07! 
    C ZEIJLMANS shot a 22.94! 
All X01   
Player                Team                  Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  Win%   3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  -----  ---  ---  ---  --- 
KEVIN GIJESEN         WAGENWIEL               4    4   4.917   95.5    0    0    2    1  100.0    0    2    1    6 
EDWIN HOFFER          OM DE HOEK II           4    3   4.083   81.2    0    0    0    1   75.0    0    1    1    5 
THIJS VAN DIEPEN      VIERA I                12    5   3.796   76.9    0    0    1    1   41.7    0    3    0   26 
Report Date: 6/7/2013
All X01   
Player                Team                  Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  Win%   3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  -----  ---  ---  ---  --- 
TOM HOFFER            FLORABAR IV             4    2   2.694   71.4    0    0    0    1   50.0    0    0    0    7 
BOB BUISMAN           FLORABAR IV            40   22   3.014   66.2    0    0    0    5   55.0    0    8    1   58 
D GORSSELINK          WAGENWIEL              92   54   3.572   66.1    1    0    1    6   58.7    0   26    1  140 
MICHAEL KWADIJK       FLINTSTONES V          88   50   3.044   65.5    0    1    1   10   56.8    0   20    2  117 
MARK PEERDEMAN        FLINTSTONES I          76   50   3.209   65.4    0    0    1   10   65.8    0   15    0  114 
IWAN BOSTDORP         VIERA I                68   34   2.587   61.8    0    0    0    3   50.0    1    9    4   70 
NICO DOODEMAN         VIERA I                12    7   2.389   61.7    0    0    0    0   58.3    0    1    0   13 
STEF PENNEKAMP        FLORABAR IV            16   10   2.806   60.6    0    0    0    2   62.5    0    2    2   22 
DENNIS KAAG           KENNET NIET            80   40   2.310   60.3    0    0    0    2   50.0    0   11    0   96 
C ZEIJLMANS           WAGENWIEL              80   34   2.106   60.1    0    0    1    4   42.5    0   15    0   82 
ROY ROOS              DOORNROOSJE            56   23   2.486   60.0    0    0    2    0   41.1    0   12    0   79 
STEF PIETERSE         FLORABAR V             44   20   2.497   60.0    0    1    2    2   45.5    0   11    0   52 
WESLEY VAN BILJOUW    FLINTSTONES I          32   13   2.392   59.5    0    0    1    0   40.6    0    7    0   35 
HANS KELLING          DE KLUCHT              28    8   2.032   58.4    0    0    0    0   28.6    0    4    1   34 
CHRIS KOOMEN          DE KLUCHT              48   22   2.025   57.3    0    0    0    1   45.8    0    6    3   44 
TIM SMIT              KENNET IV               8    6   3.139   57.3    0    0    0    0   75.0    0    2    0    8 
JOHN KAT              DOORNROOSJE            20    7   2.094   56.4    0    0    0    1   35.0    0    1    0   24 
G KROON               WAGENWIEL              48   11   1.861   55.7    0    0    0    2   22.9    1    4    0   48 
KEES VERLAAT          BARRELS                68   29   1.930   55.4    0    0    0    3   42.6    0    6    2   63 
HANS PEERDEMAN        VIERA I                92   33   2.207   55.4    0    0    0    2   35.9    0    8    0   92 
TAMARA KREFFT         FLINTSTONES V          84   29   1.857   54.9    0    0    0    0   34.5    0    9    0   80 
SAMMY DE GRAAF        OM DE HOEK II          80   27   2.085   54.8    0    0    0    3   33.8    0   12    0   84 
ROMAN EPKE            FLINTSTONES V          72   27   1.625   54.2    0    0    0    0   37.5    0    8    0   61 
REMCO VERHOEVEN       DETRA I                68   26   1.743   53.9    0    0    0    2   38.2    0    4    0   69 
ROBERT MOL            DE KLUCHT              80   28   1.974   53.9    0    0    0    2   35.0    0    9    0   75 
JEROEN BRUIN          OM DE HOEK II          56   20   1.812   53.7    0    0    0    2   35.7    0    2    2   54 
SANDER JONKMAN        FLORABAR V             80   25   2.007   53.6    0    0    0    0   31.3    0    7    0   78 
ENNIO DE VRIES        VIERA I                 4    1   0.000   53.6    0    0    0    0   25.0    0    1    0    0 
HUUB ROOS             DOORNROOSJE            84   28   1.677   52.4    0    0    0    1   33.3    0    3    1   71 
MENNO VAN BEUSEKOM    VIERA I                32   14   2.417   52.2    0    0    0    1   43.8    0    2    0   34 
SIEBE VRIEND          KENNET NIET            68   24   1.938   51.9    0    0    0    0   35.3    1    3    0   57 
P BYRNE               WAGENWIEL              96   30   1.838   51.8    0    0    0    1   31.3    0   14    0   84 
DIRK DE VRIES         DE KLUCHT              88   32   1.777   51.7    0    0    0    1   36.4    0   10    1   84 
PAUL LOOD             PROPELLER V            64   20   1.403   50.1    0    0    0    1   31.3    0    3    2   50 
MARTIN CLAZING        DE KLUCHT              64   21   1.530   50.0    0    0    0    0   32.8    0    2    0   58 
ROB VAN DER BEEK      PROPELLER V            92   22   1.524   49.9    0    0    0    1   23.9    0    7    0   79 
GERRIE KETTING        DE KLUCHT              28    5   1.397   49.7    0    0    0    0   17.9    0    1    0   23 
BIANCA CORDES         FLORABAR IV            28    9   1.631   49.6    0    0    0    0   32.1    0    1    0   26 
MARCEL BINKHORST      PROPELLER V            16    3   1.417   49.6    0    0    0    0   18.8    0    2    1    6 
SHARON PIETERSE       FLORABAR V             84   23   1.594   49.1    0    0    0    2   27.4    0    8    0   64 
JESSE TOL             OM DE HOEK II           4    3   1.194   49.0    0    0    0    0   75.0    0    0    0    2 
ERWIN KOSTER          VIERA I                44   11   1.553   48.6    0    0    0    0   25.0    0    3    1   24 
MICHEL HARING         KENNET IV              40   12   1.308   47.7    0    0    0    0   30.0    0    1    0   30 
STEPHANIE V D VELDE   KENNET IV              36    6   0.972   47.3    0    0    0    0   16.7    0    2    0   18 
TWAN CHARLIER         KENNET IV              36   11   1.426   46.9    0    0    0    0   30.6    0    3    0   29 
SANDRA JEFFREY        FLORABAR IV             8    0   1.042   46.5    0    0    0    0    0.0    0    1    0    3 
PATRICK VAN DRIE      DOORNROOSJE            52   21   1.220   46.5    0    0    0    0   40.4    0    3    0   29 
DIRK BERKHOUT         DETRA I                92   27   1.426   45.8    0    0    0    0   29.3    0    7    0   65 
NANDA TON ROOS        DOORNROOSJE            60   11   0.969   45.4    0    0    0    0   18.3    0    0    0   30 
BRENDA REYN           FLINTSTONES I          76   14   1.088   45.1    0    0    0    0   18.4    0    3    0   45 
MARCEL KRUIS          FLORABAR V              4    1   0.722   45.1    0    0    0    0   25.0    0    0    0    3 
MONIQUE WESSELING     FLORABAR IV            80   12   1.226   44.6    0    0    0    0   15.0    0    3    0   53 
MIKE ZWART            OM DE HOEK II          52   11   1.145   44.6    0    0    0    0   21.2    0    5    0   25 
SABINA VRIEND         KENNET NIET            80   10   0.993   44.4    0    0    0    0   12.5    0    2    1   47 
RAMON DOUMA           PROPELLER V            44   10   1.129   44.0    0    0    0    0   22.7    0    1    0   26 
JACKO BIJLSMA         BARRELS               100   18   0.877   43.9    0    0    0    0   18.0    0    1    0   56 
MITCHELL BIJLSMA      BARRELS                88   19   1.092   43.7    0    0    0    0   21.6    0    4    2   52 
PETER SARABER         FLINTSTONES I          36    2   0.654   43.6    0    0    0    0    5.6    0    0    0   12 
PATRICIA DIJKSTRA     KENNET NIET            72   10   1.011   43.6    0    0    0    0   13.9    1    2    0   30 
JOHAN HOPMAN          DETRA I               100   16   1.037   43.6    0    0    0    0   16.0    0    3    1   45 
MATTHIJS DEKKER       FLINTSTONES I          92   13   0.995   43.6    0    0    0    0   14.1    0    5    0   50 
BAS WOLS              FLORABAR V             88   15   1.128   43.5    0    0    0    0   17.0    0    4    0   48 
CARRY  BOSCHMA        PROPELLER V            92   21   1.165   43.4    0    0    0    0   22.8    0    3    0   57 
MARCEL LOOD           PROPELLER V             8    1   1.500   43.3    0    0    0    0   12.5    0    0    0    5 
BART KOOTER           VIERA I                56   11   1.058   43.2    0    0    0    0   19.6    0    1    1   33 
JOHN WESTER           KENNET NIET            96   14   1.097   43.0    0    0    0    0   14.6    0    6    0   51 
MICHELLE KREFFT       FLINTSTONES I          60   10   1.198   42.6    0    0    0    0   16.7    0    3    0   35 
SANTOSH MANTEL        FLINTSTONES V          60    8   1.139   42.5    0    0    0    0   13.3    1    1    1   25 
MIRJAM WESSELING      FLORABAR IV            92   15   0.954   42.5    0    0    0    0   16.3    0    1    0   39 
HANS ROOS             DOORNROOSJE            84    9   0.745   41.4    0    0    0    0   10.7    0    1    0   38 
FLOOR KORVER          DETRA I               100   13   0.766   41.3    0    0    0    0   13.0    0    2    0   40 
LAURA ROOS            DOORNROOSJE            20    3   0.783   40.7    0    0    0    0   15.0    0    0    1    9 
MARTIN RUIJTER BRUIJ  FLINTSTONES V          36    1   0.546   40.5    0    0    0    0    2.8    0    0    0   10 
MARLOES BLOKDIJK      FLORABAR IV            36    2   0.528   39.3    0    0    0    0    5.6    0    0    0   11 
LONNEKE DE BAKKER     VIERA I                36    4   0.907   38.4    0    0    0    0   11.1    0    0    0   16 
WENDY DOUMA           PROPELLER V            44    2   0.624   38.1    0    0    0    0    4.5    0    0    0   11 
K KROON               WAGENWIEL              20    4   0.956   37.3    0    0    0    0   20.0    0    1    0    6 
D MEIJER              WAGENWIEL              40    5   0.700   37.1    0    0    0    0   12.5    0    0    1   10 
Report Date: 6/7/2013
All X01   
Player                Team                  Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  Win%   3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  -----  ---  ---  ---  --- 
HARRY BORSCH          BARRELS                60    5   0.681   36.9    0    0    0    0    8.3    0    0    0   24 
ANTOINET PEETERS      FLORABAR V             80    3   0.449   35.7    0    0    0    0    3.8    0    0    0   22 
ILSE VAN DER OORD     KENNET IV              28    2   0.512   32.6    0    0    0    0    7.1    0    0    0    7 
M SMIT                WAGENWIEL               4    1   0.917   31.3    0    0    0    0   25.0    0    0    0    0