Report Date: 7/6/2012
Wiers automaten B.V. 
Compagnie 22d, 1689 AG ZWAAG 
Tel :0229-233314 / fax 270553 
www.wiersbv.nl 
League: HRNTWE, TWEEDE DIVISIE HOORN 
Report Date: 07/06/2012 
                                                         +-LAST MATCH details------------> 
Team                  Win%   Games  Wins  Losses              Against              Date     Wk   Games  Wins  Losses 
--------------------  -----  -----  ----  ------              -------------------- -------- ---  -----  ----  ------ 
Division: 2 
PROPELLER III          59.9    546   327     219              DETRA III            05/24/12  26     21     7      14 
DC DE VOOROEVER I      59.0    546   322     224              JPCOEN III           05/24/12  26     21    15       6 
DETRA III              59.0    546   322     224              PROPELLER III        05/24/12  26     21    14       7 
PRUTSERS               59.0    546   322     224              DETRA I              05/24/12  26     21    10      11 
DETRA I                54.9    546   300     246              PRUTSERS             05/24/12  26     21    11      10 
PAUS V                 52.4    546   286     260              DIE TWEE IV          05/24/12  26     21    17       4 
FLORABAR NINETYNINE    52.2    546   285     261              JPCOEN IV            05/24/12  26     21     7      14 
DETRA IV               50.4    546   275     271              ENGEL IV             05/24/12  26     21    11      10 
DIE TWEE II            48.2    546   263     283              ENGEL III            05/24/12  26     21    11      10 
JPCOEN IV              44.9    546   245     301              FLORABAR NINETYNINE  05/24/12  26     21    14       7 
DIE TWEE IV            44.3    546   242     304              PAUS V               05/24/12  26     21     4      17 
ENGEL III              40.3    546   220     326              DIE TWEE II          05/24/12  26     21    10      11 
ENGEL IV               36.8    546   201     345              DETRA IV             05/24/12  26     21    10      11 
JPCOEN III             33.3    546   182     364              DC DE VOOROEVER I    05/24/12  26     21     6      15 
Propeller III: Gefeliciteerd met jullie overwinning !!! 
!!! LET OP: Er is Algemene vergadering op maandag 25 juni 2012 in De 
Florabar te Bovenkarspel om 20:00 uur. !!! 
wk 26 Prutsers - Detra I = orginele uitslag opgeslagen: 10 - 11. (6 juli) 
Waarschuwing te laat afzeggen: 
Detra IV: 1x 
Engel IV: 1x 
Niet gespeelde wedstrijden binnen 4 weken inhalen en a.u.b. op tijd 
doorgeven via mail: info@wiersbv.nl 
*** Most Improved Cricket (All Games) Player(s) for week 26 *** 
    NICO KOK shot a 2.78! 
    MICHAEL TICHEM shot a 3.08! 
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
ERWIN NANNES          PROPELLER III          41.9  129   54   4.057    3.01   62   25   24    1    4    5   12 
ROBBERT BROERTJES     DETRA III              39.4  132   52   3.450    2.84   66   26   19    3    2    1   10 
PER ZUURBIER          PRUTSERS               28.7  122   35   3.312    2.71   66   18   19    1    1    1    6 
PASCAL EDENS          DETRA IV               35.6  118   42   2.589    2.70   31   22   20    2    3    0    7 
MELSA ROOZENDAAL      DC DE VOOROEVER I      33.9  127   43   3.072    2.65   63   18   22    0    3    0    6 
JOHN STELTENPOOL      DC DE VOOROEVER I      37.6  117   44   2.871    2.60   56   17    9    1    6    1    6 
MICHEL BORG           DETRA III              34.2  117   40   2.672    2.52   37   15   16    0    3    2    4 
PE  KUIN              PAUS V                 28.3  127   36   2.400    2.52   55   14   13    0    1    0    1 
RON AUKES             DETRA IV               39.8   83   33   2.409    2.48   36   13    9    0    0    0    1 
BAS ROOD              PAUS V                 27.8  115   32   2.984    2.46   38   19   11    1    3    0    2 
REMI BROERTJES        DETRA III              25.6  117   30   2.254    2.46   49   15    9    0    1    0    7 
MICHAEL TICHEM        DETRA I                29.9  117   35   2.268    2.46   50   18   10    1    3    2    3 
MARCO DOEDES          FLORABAR NINETYNINE    31.9  116   37   2.409    2.45   56   16   11    0    2    0    6 
PETER APPELMAN        PRUTSERS               32.4  108   35   2.589    2.45   39   16   14    1    1    0    7 
STEF KROONEBURG       DIE TWEE II            25.2  127   32   2.503    2.43   48   18   14    1    1    0    1 
JAAP KLARENBEEK       FLORABAR NINETYNINE    28.5  123   35   2.646    2.42   47   13   16    0    2    2    9 
RICHARD OKX           JPCOEN IV              32.8  122   40   2.272    2.42   43   18   14    2    2    0    2 
REMCO HEYNE           ENGEL IV               19.5  118   23   1.845    2.29   35   21   10    0    1    1    4 
ROBERT DE JONG        DETRA I                21.4  112   24   2.063    2.28   39   11    7    0    0    0    1 
CORINE OVERWEEL       ENGEL III              19.8  101   20   1.783    2.28   35   12    9    1    0    0    3 
WIM VAN DER LINDEN    JPCOEN III             27.4  117   32   1.764    2.27   47   17    3    0    0    0    0 
BARRY BART            PRUTSERS               27.3  128   35   1.945    2.25   34   15   14    1    0    0    1 
LEON VISSER           JPCOEN IV              23.0  122   28   1.820    2.24   28   18   14    1    1    0    1 
JOOST MOL             DC DE VOOROEVER I      30.4  112   34   2.009    2.24   36   16    6    1    1    0    2 
CHRIS BUDDINGH        PROPELLER III          24.6  126   31   1.847    2.23   38   10    6    0    0    0    3 
PETRA V SCHAGEN       JPCOEN IV              21.3  127   27   1.902    2.22   40   21    8    0    2    0    5 
RON MOL               DC DE VOOROEVER I      28.3  127   36   1.733    2.21   37   17    8    0    0    0    1 
Report Date: 7/6/2012
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
WILLEM DOUMA          PROPELLER III          32.4  136   44   2.208    2.20   35   17    9    1    0    0    4 
ERIK TENSEN           DIE TWEE II            26.3  133   35   2.075    2.20   43   11    5    0    1    0    4 
MIRELLA VERHOEF       FLORABAR NINETYNINE    16.1  112   18   1.685    2.18   43   15    7    1    0    0    2 
MICHEL DE RUIJTER     DETRA IV               24.2  128   31   1.597    2.11   35   17    4    1    0    0    1 
ANDRE STELTENPOOL     DIE TWEE II            20.3  123   25   1.535    2.09   35   12    6    0    3    0    3 
NICO KOK              PAUS V                 21.2  132   28   1.388    2.09   23   18    5    2    1    0    3 
ROB TENSEN            DIE TWEE II            20.5  127   26   1.653    2.05   36    9    4    0    1    0    2 
NATHALIE APPELMAN     ENGEL III              22.9  105   24   1.535    2.04   28   14    5    0    1    1    2 
PERRY DEKKER          PRUTSERS               26.8  123   33   1.939    2.02   32   16    7    0    2    0    1 
EUGENE KOOMEN         ENGEL III              24.3  103   25   1.684    2.02   28   10    8    0    0    0    1 
MARIO NEUVEL          DIE TWEE IV            18.6  118   22   1.588    2.00   43    9    5    0    0    0    3 
JACQUELINE COFFENG    DETRA I                19.8  106   21   1.627    2.00   27    8    7    0    1    1    3 
ASTRID KARADUMAN      ENGEL III               9.5   95    9   1.596    1.97   27   10    4    0    0    0    1 
CEES WEEL             PAUS V                 27.1   85   23   1.241    1.96   21   10    5    0    0    0    1 
RICK DE BLOCK         JPCOEN III             16.7  108   18   1.305    1.95   28   13    5    0    0    0    3 
ROEL DE VRIES         DIE TWEE IV            18.8  133   25   1.245    1.94   23   12    4    0    0    1    4 
HANS BOS              PROPELLER III          20.7  135   28   1.371    1.93   30    9    8    2    1    0    0 
GERARD HEIMAN         JPCOEN III             18.0  128   23   1.303    1.91   37    9    4    0    0    0    1 
CLAUS NEUVEL          ENGEL IV               13.8  123   17   1.218    1.91   32    7    6    1    4    0    0 
MARISSA VAN T RIET    DETRA III              19.7  132   26   1.375    1.89   32    9    7    1    0    0    2 
TIEM KUIP             DIE TWEE IV            18.0  128   23   1.105    1.87   24   18    2    0    0    0    1 
MENNO VOS             JPCOEN IV              13.9  122   17   1.146    1.86   28   11    5    0    1    0    1 
MARTIJN BAYENS        ENGEL IV               10.9  128   14   1.443    1.85   28    6    8    0    1    0    4 
PAULA SJOERDSMA       FLORABAR NINETYNINE    13.3  128   17   0.881    1.69   17   13    5    0    0    0    2 
HARRY FRANKEN         JPCOEN III              9.8  123   12   0.712    1.57   12    6    2    0    0    0    0 
*** Most Improved X01 Player(s) for week 26 *** 
    WILLEM DOUMA shot a 24.81! 
    FRANS VAN DER KOOY shot a 26.80! 
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
ERWIN NANNES          PROPELLER III          60.3  126   76   4.057   75.5    4    2   11   14    1    0   37    1  194 
ROBBERT BROERTJES     DETRA III              49.2  128   63   3.450   72.9    3    2   12   15    1    0   24    3  188 
PER ZUURBIER          PRUTSERS               42.0  119   50   3.312   68.6    1    3    7    5    3    1   27    5  156 
BAS ROOD              PAUS V                 47.8  115   55   2.984   66.1    2    0    3   13    0    0   38    0  130 
MELSA ROOZENDAAL      DC DE VOOROEVER I      45.5  123   56   3.072   65.1    2    2    3   14    0    0   28    0  146 
JAAP KLARENBEEK       FLORABAR NINETYNINE    35.0  117   41   2.646   64.6    2    0    7    2    0    0   20    0  139 
PASCAL EDENS          DETRA IV               45.5  112   51   2.589   64.3    1    2    3   10    4    0    6    4  134 
STEF KROONEBURG       DIE TWEE II            39.0  123   48   2.503   63.7    2    0    7    5    0    0   21    3  137 
MICHEL BORG           DETRA III              38.1  113   43   2.672   63.5    0    0    5    6    1    0   20    2  131 
PETER APPELMAN        PRUTSERS               30.4  102   31   2.589   62.2    0    1    2    4    3    0   20    3  103 
PE  KUIN              PAUS V                 38.2  123   47   2.400   61.8    2    2    5    5    0    1   17    1  132 
MARCO DOEDES          FLORABAR NINETYNINE    42.1  114   48   2.409   61.6    0    0    7    4    0    0    9    1  130 
REMI BROERTJES        DETRA III              29.2  113   33   2.254   61.6    1    2    4    5    0    0   10    0  122 
WILLEM DOUMA          PROPELLER III          32.1  131   42   2.208   59.7    4    0    3    5    0    0   22    1  134 
MICHAEL TICHEM        DETRA I                28.3  113   32   2.268   59.5    1    2    4    3    0    1    8    4  109 
BARRY BART            PRUTSERS               28.7  122   35   1.945   59.3    1    0    3    3    0    0   14    0  112 
ERIK TENSEN           DIE TWEE II            26.9  130   35   2.075   59.2    1    0    3    5    0    0   19    1  138 
ROBERT DE JONG        DETRA I                33.3  108   36   2.063   58.9    2    2    2    2    0    0   14    0  109 
JOHN STELTENPOOL      DC DE VOOROEVER I      36.3  113   41   2.871   58.1    2    2    2    4    0    0   21    0  133 
RICHARD OKX           JPCOEN IV              33.1  118   39   2.272   58.0    0    0    4    6    0    0   13    1  124 
CHRIS BUDDINGH        PROPELLER III          27.5  120   33   1.847   57.8    0    2    3    1    0    0   15    0  110 
WIM VAN DER LINDEN    JPCOEN III             25.9  112   29   1.764   56.8    2    0    2    4    0    0    4    0  108 
RON MOL               DC DE VOOROEVER I      21.1  123   26   1.733   56.7    0    1    0    1    0    0    8    1  108 
JACQUELINE COFFENG    DETRA I                28.8  104   30   1.627   56.4    1    0    1    5    0    0    5    0   88 
JOOST MOL             DC DE VOOROEVER I      19.4  108   21   2.009   56.4    0    1    0    1    0    0   12    0  105 
PETRA V SCHAGEN       JPCOEN IV              23.6  123   29   1.902   55.5    1    0    4    1    1    0   12    1  102 
ROB TENSEN            DIE TWEE II            20.6  126   26   1.653   55.0    1    0    0    1    1    0   17    1   96 
PERRY DEKKER          PRUTSERS               27.1  118   32   1.939   54.9    0    0    1    1    0    0   13    1  116 
LEON VISSER           JPCOEN IV              24.6  118   29   1.820   54.5    1    0    1    1    0    0    4    0  114 
EUGENE KOOMEN         ENGEL III              19.6  102   20   1.684   54.3    0    0    2    2    0    0   11    1   80 
REMCO HEYNE           ENGEL IV               28.9  114   33   1.845   54.1    0    0    2    3    1    0   11    2   84 
MICHEL DE RUIJTER     DETRA IV               20.5  122   25   1.597   52.7    0    0    1    3    0    0    5    3  104 
MARIO NEUVEL          DIE TWEE IV            15.2  112   17   1.588   52.6    1    0    1    0    0    0    3    1   98 
MIRELLA VERHOEF       FLORABAR NINETYNINE    24.1  108   26   1.685   52.5    0    1    1    1    0    0    5    1   82 
ANDRE STELTENPOOL     DIE TWEE II            17.9  117   21   1.535   52.0    0    0    2    1    0    0    6    1   87 
CORINE OVERWEEL       ENGEL III              17.2   99   17   1.783   52.0    0    0    2    2    0    0    6    2   83 
NATHALIE APPELMAN     ENGEL III              22.5  102   23   1.535   51.0    0    1    2    0    0    0    8    1   65 
ASTRID KARADUMAN      ENGEL III              20.7   92   19   1.596   50.8    0    1    1    2    0    0    5    0   84 
MARISSA VAN T RIET    DETRA III              14.8  128   19   1.375   50.5    0    1    2    1    0    1    6    1   92 
NICO KOK              PAUS V                 16.4  128   21   1.388   50.0    1    0    2    3    0    0   11    1   73 
MARTIJN BAYENS        ENGEL IV               16.9  124   21   1.443   49.7    0    0    0    0    0    0   10    0   90 
CEES WEEL             PAUS V                 14.1   85   12   1.241   49.7    0    0    1    0    0    0    3    0   49 
Report Date: 7/6/2012
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
ROEL DE VRIES         DIE TWEE IV            17.3  127   22   1.245   49.6    1    0    0    3    0    0    4    1   85 
HANS BOS              PROPELLER III          13.7  131   18   1.371   49.4    0    0    1    1    0    0    9    0   89 
GERARD HEIMAN         JPCOEN III             19.8  121   24   1.303   48.5    1    2    1    0    1    0   11    1   66 
MENNO VOS             JPCOEN IV              10.2  118   12   1.146   47.4    0    0    1    2    0    0    5    0   67 
TIEM KUIP             DIE TWEE IV            18.0  122   22   1.105   47.3    1    0    0    0    0    1    3    3   60 
CLAUS NEUVEL          ENGEL IV               10.3  117   12   1.218   47.2    0    0    0    3    0    0    5    0   67 
RICK DE BLOCK         JPCOEN III             12.9  101   13   1.305   46.4    1    0    2    1    0    0    3    0   63 
PAULA SJOERDSMA       FLORABAR NINETYNINE     9.8  122   12   0.881   44.3    0    0    0    0    0    0    2    1   52 
HARRY FRANKEN         JPCOEN III              9.5  116   11   0.712   42.2    0    0    0    1    0    0    1    0   54