Report Date: 6/15/2012
Wiers automaten B.V. 
Compagnie 22d, 1689 AG ZWAAG 
Tel :0229-233314 / fax 270553 
www.wiersbv.nl 
League: HRNEER, EERSTE DIVISIE HOORN 
Report Date: 06/15/2012 
                                                         +-LAST MATCH details------------> 
Team                  Win%   Games  Wins  Losses              Against              Date     Wk   Games  Wins  Losses 
--------------------  -----  -----  ----  ------              -------------------- -------- ---  -----  ----  ------ 
Division: 1 
FLORABAR XIII          72.1    598   431     167              FLORABAR II          05/24/12  26     23    16       7 
PROPELLER IV           66.4    598   397     201              FLINTSTONES I        05/24/12  26     23    11      12 
PAUS III               64.2    598   384     214              ENGEL II             05/24/12  26     23    13      10 
DEUGNIET I             58.5    598   350     248              PYRAMIDE CLASH       05/17/12  26     23    13      10 
FLINTSTONES I          58.2    598   348     250              PROPELLER IV         05/24/12  26     23    12      11 
PAUS IV                50.5    598   302     286              HAVENTJE I           05/25/12  26     23    13       0 
ENGEL II               47.7    598   285     313              PAUS III             05/24/12  26     23    10      13 
PYRAMIDE CLASH         45.2    598   270     328              DEUGNIET I           05/17/12  26     23    10      13 
TOKOLOCO FASHION       43.5    598   260     338              FLINTSTONES D        05/24/12  26     23    16       7 
FLORABAR II            42.5    598   254     344              FLORABAR XIII        05/24/12  26     23     7      16 
FLINTSTONES D          41.0    598   245     353              TOKOLOCO FASHION     05/24/12  26     23     7      16 
JPCOEN I               36.3    598   217     381              DIE TWEE III         05/24/12  26     23    10      13 
DIE TWEE III           35.8    598   214     384              JPCOEN I             05/24/12  26     23    13      10 
HAVENTJE I             33.4    598   200     388              PAUS IV              05/25/12  26     23     0      13 
Florabar XIII, Gefeliciteerd met jullie overwinning in de eerste divisie 
!!! 
!!! LET OP: Er is Algemene vergadering op maandag 25 juni 2012 in De 
Florabar te Bovenkarspel om 20:00 uur. !!! 
wk 20 Florabar II - Tokoloco Fashion = Tokoloco Fashion afgezegd = 0 punten 
voor Tokoloco en gem. halverwege voor Florabar = 11 punten. 
Niet gespeelde wedstrijden binnen 4 weken inhalen en a.u.b. op tijd 
doorgeven via mail: info@wiersbv.nl 
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
JOHAN KOOMEN          PYRAMIDE CLASH         50.0   84   42   4.734    3.29   69   23   20    5    2    3    9 
FERRY BLOKKER         PAUS III               48.8   84   41   4.875    3.20   62   30   27    1    0    2    8 
ARNOUD LUCHIES        PYRAMIDE CLASH         33.3    6    2   2.950    3.08    3    1    1    0    1    0    0 
PETER KWADIJK         FLINTSTONES I          47.2  108   51   4.722    3.07   84   33   24    0    4    0    8 
RENE MEIJNERS         TOKOLOCO FASHION       45.8  144   66   4.136    3.06  101   42   38    2    8    0    9 
BART VAN T HOFF       DIE TWEE III           16.7    6    1   2.900    2.97    1    1    1    0    0    0    0 
PASCALL STEUR         DIE TWEE III           58.3   12    7   3.863    2.92   10    5    4    0    0    0    1 
WOUT V D THIEL        PAUS III               45.1  144   65   4.135    2.91   89   33   42    1    8    2   12 
PETER KLEIJZEN        FLORABAR XIII          43.7  126   55   3.880    2.91   95   37   30    1    6    1    7 
JOLANDA SPELDE        PROPELLER IV           47.4  114   54   3.921    2.90   55   32   19    1    2    2   13 
JOHAN DE HAAN         JPCOEN I               37.7  114   43   4.029    2.87   77   30   30    2    5    2   14 
RENEE BLAUBOER        PROPELLER IV           30.0   90   27   4.038    2.82   49   32   22    1    2    2    5 
DIRK KETTING          FLORABAR XIII          44.2  138   61   4.046    2.82   73   33   44    2    3    2   13 
RONALD JONG           FLINTSTONES I          38.1   42   16   3.707    2.80   21   14    8    0    0    1    2 
COC MAZEREEUW         TOKOLOCO FASHION       41.7   60   25   3.655    2.80   37   15   10    0    3    0    1 
MARCO BOT             FLINTSTONES I          37.3  150   56   3.204    2.76   78   39   36    1    6    0    9 
WIM DE WIT            FLORABAR XIII          52.4  126   66   3.892    2.72   69   37   25    1    8    0    9 
TIM  LIGTHART         PAUS III               48.5   66   32   3.693    2.71   41   17   15    0    3    0    2 
RONALD HUFNAGEL       DEUGNIET I             32.7  156   51   3.370    2.68   92   33   29    2    2    2    7 
EVA PIJLMAN           FLORABAR XIII          36.3  102   37   3.671    2.68   59   29   19    0    2    2    4 
AKIM DEKKER           DEUGNIET I             37.2  156   58   3.027    2.61   68   36   27    1    1    0   12 
ROGIER DE LA VIETER   FLORABAR II            31.8  132   42   3.375    2.58   76   32   31    1    3    3   10 
MICHEL LOOHUIS        PYRAMIDE CLASH         28.6   42   12   3.032    2.57   23    9   12    1    1    0    1 
ROB GROEN             DIE TWEE III           27.8  126   35   2.919    2.54   76   29   21    0    2    0    3 
ARNOLD V D PAL        FLORABAR II            31.2  138   43   3.027    2.52   80   37   27    0    2    0   15 
EDVARD WEVER          PAUS IV                40.3  144   58   2.782    2.52   72   29   25    1    1    1    9 
FRANS NANNES          PROPELLER IV           46.2  132   61   2.947    2.50   55   30   20    0    1    3    6 
KEVIN HANFF           FLINTSTONES D          29.5  156   46   2.880    2.46   85   32   20    0    1    1    9 
JOHAN SNEEBOER        ENGEL II               30.0  150   45   2.566    2.45   65   27   17    0    1    2    6 
WESLEY HUFNAGEL       DEUGNIET I             32.7  156   51   2.752    2.43   90   34   31    3    0    1    2 
LEO SCHAAFSMA         PROPELLER IV           34.4   90   31   2.505    2.43   34   15   11    2    1    0    7 
HANS KOOMEN           DIE TWEE III           31.3  144   45   2.308    2.42   68   24   18    0    2    0    1 
MARK PEERDEMAN        FLINTSTONES I          29.5   78   23   2.419    2.42   36   11    8    0    0    0    4 
Report Date: 6/15/2012
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
MARK SLOTBOOM         PROPELLER IV           38.9   18    7   2.375    2.40   10    3    1    0    0    0    1 
KOEN SLAGTER          PAUS III               33.3  144   48   2.808    2.39   65   30   26    1    3    0    4 
FRANK SNEEBOER        ENGEL II               32.1  156   50   2.394    2.32   54   25   23    2    1    2    6 
MARTIN BUCK           FLINTSTONES D          25.8  132   34   2.310    2.31   75   34   16    2    1    1    5 
RICHARD HOOIVELD      FLORABAR XIII          30.3  132   40   2.367    2.31   63   28   20    0    1    0    7 
MAURICE KLAVER        PAUS III               33.3    6    2   2.900    2.29    2    1    2    0    0    0    0 
DANIELLE DE WIT       FLORABAR II            30.0  120   36   2.255    2.26   52   24   16    0    1    0    5 
GERARD VAN DIJK       PROPELLER IV           31.9  138   44   1.884    2.25   48   26    7    0    0    1    5 
NIELS FIT             PAUS IV                31.8  132   42   2.665    2.23   45   18   17    0    2    3   10 
MICHAEL VERSCHOOR     PAUS IV                24.6  138   34   2.590    2.23   45   31   19    1    3    0    5 
STEFAN SCHOLTE        DEUGNIET I             33.3  156   52   2.201    2.21   71   20   17    1    0    0    9 
IVAR BAKKER           TOKOLOCO FASHION       25.0  132   33   2.015    2.21   60   22    9    1    4    1    4 
RICHARD SCHELTEMA     TOKOLOCO FASHION       16.7    6    1   1.275    2.19    4    0    0    0    0    0    0 
JOB SCHUURMAN         JPCOEN I               33.3    6    2   2.300    2.15    5    1    0    0    0    0    0 
RENE GROOT            PYRAMIDE CLASH         26.8  138   37   1.737    2.15   43   23   14    0    1    0    2 
PATRICIA APPELMAN     FLINTSTONES I          28.6   42   12   1.796    2.14   15    8    3    0    0    0    1 
RICHARD HAUWERT       ENGEL II               28.2  156   44   2.053    2.14   56   29    7    2    2    0    4 
ERWIN SINNIGE         ENGEL II               24.7  150   37   1.805    2.14   52   16   11    2    0    0    4 
MAURICE REUS          HAVENTJE I             23.2  138   32   1.978    2.14   53   15   13    1    0    0    6 
HANS KLIJN            PYRAMIDE CLASH         20.5  132   27   1.952    2.09   50   17   17    0    0    1    2 
EDGAR DIERGAARDE      PAUS IV                25.4  138   35   2.065    2.09   50   13   13    2    0    0    6 
RICHARD HUIJBERTS     TOKOLOCO FASHION       24.1  108   26   1.911    2.08   43   16    7    2    0    0    1 
ANDRE NIEKAMP         FLINTSTONES D          27.3  150   41   1.933    2.07   52   23   16    2    1    0    6 
DANNY ABBEKERK        HAVENTJE I              9.2  120   11   2.029    2.06   41   19    6    1    0    0    2 
NIELS OOYEVAAR        TOKOLOCO FASHION       50.0    6    3   1.275    2.06    4    2    0    0    0    0    0 
JOHN HEINS            HAVENTJE I             20.0  150   30   1.805    2.05   55   21   11    0    1    0    3 
RENE V D BERG         PYRAMIDE CLASH         25.8   66   17   1.852    2.02   18    7    5    0    3    0    2 
MARGREET STEUR        DIE TWEE III           17.9  156   28   1.410    1.99   53   16    9    1    1    0    4 
CARLA LANSEN          JPCOEN I               18.1  144   26   1.436    1.99   43   25    7    1    1    0    5 
JOHN BUIJSMAN         FLINTSTONES D          20.8  144   30   1.478    1.99   47   20   11    1    4    0    1 
AADJAN OOSTRUM        HAVENTJE I             15.9  138   22   1.788    1.94   59   12    8    1    0    0    0 
DICK LIGTHART         FLINTSTONES D          66.7    6    4   1.575    1.89    2    0    1    0    0    0    0 
NICK HOFF             PAUS III               20.4  108   22   1.451    1.84   34   14    9    2    0    0    0 
JOS RUITENBERG        JPCOEN I               14.7  156   23   1.504    1.81   43   15    9    1    1    0    2 
LEON TRAP             PAUS IV                 0.0   12    0   0.713    1.77    4    1    1    0    0    0    0 
TANJA VISSER          FLINTSTONES D           0.0    6    0   0.675    1.77    1    1    0    0    0    0    0 
ANNETTE LIEFTING      FLORABAR II            14.6  144   21   1.123    1.75   32   14    6    1    0    0    0 
DEBBY MEIJLAND        JPCOEN I               14.0  150   21   1.216    1.75   39   18    9    1    0    0    2 
INGRID VAN DORP       TOKOLOCO FASHION       10.6  132   14   1.055    1.74   33   11    9    0    0    0    1 
SANTOSH MANTEL        FLINTSTONES I          16.7    6    1   1.175    1.74    2    0    1    0    0    0    0 
BRENDA REYN           FLINTSTONES I          15.9  126   20   0.982    1.72   26    7    3    1    1    0    3 
JOHAN KEUR            PYRAMIDE CLASH         18.3   60   11   1.013    1.57   12    1    3    0    1    0    0 
JUDITH VISSER         DIE TWEE III            9.4  138   13   0.595    1.53   23    6    2    0    1    0    1 
LIA BERGMAN           JPCOEN I                0.0    6    0   0.500    1.53    2    0    0    0    0    0    0 
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
PETER KWADIJK         FLINTSTONES I          69.4   72   50   4.722   82.9    0    1   12   16    2    0   41    4  116 
FERRY BLOKKER         PAUS III               48.2   56   27   4.875   81.4    0    1    4    7    0    0   29    0   97 
JOLANDA SPELDE        PROPELLER IV           56.6   76   43   3.921   78.9    0    0    7   13    1    0   21    3  141 
JOHAN KOOMEN          PYRAMIDE CLASH         60.7   56   34   4.734   78.6    0    0    4   14    0    0   22    3   95 
WOUT V D THIEL        PAUS III               44.8   96   43   4.135   74.2    0    1    2   15    4    0   34    5  140 
WIM DE WIT            FLORABAR XIII          38.1   84   32   3.892   73.9    0    1    2    7    0    0   25    2  135 
JOHAN DE HAAN         JPCOEN I               51.3   76   39   4.029   73.5    0    0    7    4    5    0   12    5  130 
RENEE BLAUBOER        PROPELLER IV           53.3   60   32   4.038   73.4    0    0    4    9    0    0   24    0   89 
RENE MEIJNERS         TOKOLOCO FASHION       43.8   96   42   4.136   72.9    0    0    5   13    1    0   29    5  150 
EVA PIJLMAN           FLORABAR XIII          39.7   68   27   3.671   72.6    0    0    5    6    0    0   21    0  109 
RONALD JONG           FLINTSTONES I          39.3   28   11   3.707   72.0    0    0    0    3    0    0   11    0   41 
DIRK KETTING          FLORABAR XIII          50.0   92   46   4.046   71.2    0    0    5   13    1    0   28    2  150 
COC MAZEREEUW         TOKOLOCO FASHION       37.5   40   15   3.655   71.1    0    0    0    6    0    0   14    1   60 
BART VAN T HOFF       DIE TWEE III           25.0    4    1   2.900   70.1    0    0    1    0    0    0    2    0    5 
TIM  LIGTHART         PAUS III               47.7   44   21   3.693   69.8    0    0    2    5    1    0   14    1   61 
PETER KLEIJZEN        FLORABAR XIII          47.6   84   40   3.880   69.6    0    0    5    9    0    0   19    5  120 
MAURICE KLAVER        PAUS III               50.0    4    2   2.900   69.2    0    0    0    0    0    0    0    0    7 
RONALD HUFNAGEL       DEUGNIET I             42.3  104   44   3.370   68.4    0    0    4    9    0    0   30    1  146 
ARNOUD LUCHIES        PYRAMIDE CLASH          0.0    4    0   2.950   68.4    0    0    0    0    0    0    0    1    4 
FRANS NANNES          PROPELLER IV           31.8   88   28   2.947   68.1    0    0    2    6    0    0   22    0  110 
ROGIER DE LA VIETER   FLORABAR II            38.6   88   34   3.375   66.9    0    0    3   10    0    0   15    0  127 
AKIM DEKKER           DEUGNIET I             32.7  104   34   3.027   66.2    0    0    2    5    0    0   31    0  126 
MARCO BOT             FLINTSTONES I          38.0  100   38   3.204   65.8    0    0    1   11    1    0   13    5  129 
MARK PEERDEMAN        FLINTSTONES I          34.6   52   18   2.419   64.3    0    0    1    3    0    0    7    0   68 
ROB GROEN             DIE TWEE III           23.8   84   20   2.919   63.8    0    0    0    4    1    0   14    1  113 
KEVIN HANFF           FLINTSTONES D          34.6  104   36   2.880   63.5    0    0    1    6    0    0   22    1  137 
PASCALL STEUR         DIE TWEE III           37.5    8    3   3.863   63.3    0    0    0    0    0    0    2    0    9 
Report Date: 6/15/2012
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
NIELS FIT             PAUS IV                38.6   88   34   2.665   63.0    0    0    3    3    0    0   14    2  117 
KOEN SLAGTER          PAUS III               32.3   96   31   2.808   62.5    0    0    1    0    0    0   22    1  108 
JOHAN SNEEBOER        ENGEL II               32.0  100   32   2.566   62.4    0    0    1    2    1    0   16    2  124 
MICHAEL VERSCHOOR     PAUS IV                28.3   92   26   2.590   62.1    0    0    1    4    0    0   18    1  110 
WESLEY HUFNAGEL       DEUGNIET I             32.7  104   34   2.752   61.8    0    0    1    2    0    0   19    1  106 
ARNOLD V D PAL        FLORABAR II            26.1   92   24   3.027   61.7    0    0    3    2    2    1   13    3  112 
MARK SLOTBOOM         PROPELLER IV           25.0   12    3   2.375   61.4    0    0    0    0    0    0    1    0   16 
FRANK SNEEBOER        ENGEL II               32.7  104   34   2.394   61.2    0    0    2    2    0    0   14    1  116 
EDVARD WEVER          PAUS IV                22.9   96   22   2.782   61.1    0    0    2    3    1    0   11    2  125 
MICHEL LOOHUIS        PYRAMIDE CLASH         28.6   28    8   3.032   61.0    0    0    0    3    0    0    3    0   36 
LEO SCHAAFSMA         PROPELLER IV           33.3   60   20   2.505   61.0    0    0    0    1    0    0    8    0   72 
HANS KOOMEN           DIE TWEE III           26.0   96   25   2.308   60.4    0    0    1    2    0    0   13    0  105 
STEFAN SCHOLTE        DEUGNIET I             23.1  104   24   2.201   59.9    0    0    0    2    2    0   16    2   96 
RICHARD HOOIVELD      FLORABAR XIII          29.5   88   26   2.367   59.2    0    0    0    3    0    0   16    0   70 
DANNY ABBEKERK        HAVENTJE I             30.0   80   24   2.029   58.1    0    0    0    1    0    0   12    0   93 
MAURICE REUS          HAVENTJE I             23.9   92   22   1.978   57.7    0    0    0    3    0    1   12    0   90 
RICHARD HAUWERT       ENGEL II               23.1  104   24   2.053   57.7    0    0    0    2    0    0   15    0  103 
JOB SCHUURMAN         JPCOEN I                0.0    4    0   2.300   57.5    0    0    0    0    0    0    0    0    6 
EDGAR DIERGAARDE      PAUS IV                33.7   92   31   2.065   57.1    0    0    0    3    0    0   11    1  100 
ERWIN SINNIGE         ENGEL II               18.0  100   18   1.805   56.8    0    0    0    3    0    0    4    2  107 
GERARD VAN DIJK       PROPELLER IV           23.9   92   22   1.884   56.7    0    0    0    1    1    1    6    1   87 
DANIELLE DE WIT       FLORABAR II            26.3   80   21   2.255   56.3    0    0    2    1    0    0    4    0   93 
DICK LIGTHART         FLINTSTONES D          50.0    4    2   1.575   56.0    0    0    0    0    0    0    0    0    3 
RENE V D BERG         PYRAMIDE CLASH         15.9   44    7   1.852   55.9    0    0    0    2    0    0    3    2   41 
AADJAN OOSTRUM        HAVENTJE I             17.4   92   16   1.788   55.5    0    0    0    1    0    0   13    2   82 
HANS KLIJN            PYRAMIDE CLASH         18.2   88   16   1.952   55.0    0    0    0    1    1    0    6    1   90 
MARTIN BUCK           FLINTSTONES D          14.8   88   13   2.310   54.3    0    0    0    0    1    0    6    1   78 
RICHARD HUIJBERTS     TOKOLOCO FASHION       16.7   72   12   1.911   54.0    0    0    0    0    0    0   11    0   62 
PATRICIA APPELMAN     FLINTSTONES I          25.0   28    7   1.796   53.3    0    0    0    1    0    0    3    0   21 
IVAR BAKKER           TOKOLOCO FASHION       15.9   88   14   2.015   52.9    0    0    0    0    0    0    7    0   80 
RENE GROOT            PYRAMIDE CLASH         16.3   92   15   1.737   52.9    0    0    0    0    0    0    7    0   75 
JOS RUITENBERG        JPCOEN I               14.4  104   15   1.504   52.7    0    0    0    0    1    0   12    1   77 
ANDRE NIEKAMP         FLINTSTONES D          19.0  100   19   1.933   52.4    0    0    0    0    0    0    9    0   90 
JOHN HEINS            HAVENTJE I             13.0  100   13   1.805   51.6    0    0    0    0    0    0    9    0   97 
RICHARD SCHELTEMA     TOKOLOCO FASHION        0.0    4    0   1.275   51.5    0    0    0    0    0    0    0    0    3 
JOHN BUIJSMAN         FLINTSTONES D           8.3   96    8   1.478   50.7    0    0    0    0    0    0    7    0   54 
MARGREET STEUR        DIE TWEE III           20.2  104   21   1.410   50.6    0    0    0    1    0    0    7    0   66 
CARLA LANSEN          JPCOEN I               20.8   96   20   1.436   49.8    0    0    0    0    0    0    3    0   64 
BRENDA REYN           FLINTSTONES I           9.5   84    8   0.982   49.3    0    0    0    1    0    0    4    0   42 
DEBBY MEIJLAND        JPCOEN I               13.0  100   13   1.216   47.3    0    0    0    1    1    0    2    1   62 
NIELS OOYEVAAR        TOKOLOCO FASHION        0.0    4    0   1.275   47.2    0    0    0    0    0    0    0    0    0 
NICK HOFF             PAUS III               13.9   72   10   1.451   47.1    0    0    1    2    0    0    5    0   44 
ANNETTE LIEFTING      FLORABAR II             9.4   96    9   1.123   47.0    0    0    0    0    0    0    3    2   59 
JOHAN KEUR            PYRAMIDE CLASH         12.5   40    5   1.013   46.3    0    0    0    0    1    0    3    1   18 
LIA BERGMAN           JPCOEN I                0.0    4    0   0.500   44.5    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
LEON TRAP             PAUS IV                 0.0    8    0   0.713   44.1    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
TANJA VISSER          FLINTSTONES D          25.0    4    1   0.675   42.5    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
INGRID VAN DORP       TOKOLOCO FASHION        8.0   88    7   1.055   42.1    0    0    0    0    0    0    3    0   45 
SANTOSH MANTEL        FLINTSTONES I          25.0    4    1   1.175   39.2    0    0    0    0    0    0    0    0    2 
JUDITH VISSER         DIE TWEE III            5.4   92    5   0.595   38.6    0    0    0    0    0    0    1    0   27