Report Date: 6/15/2012
Wiers automaten B.V. 
Compagnie 22d, 1689 AG ZWAAG 
Tel :0229-233314 / fax 270553 
www.wiersbv.nl 
League: HRNDER, HOORN DERDE DIVISIE 
Report Date: 06/15/2012 
                                                         +-LAST MATCH details------------> 
Team                  Win%   0Gam   Wins  Losses              Against              Date     Wk   0Gam   Wins  Losses 
--------------------  -----  -----  ----  ------              -------------------- -------- ---  -----  ----  ------ 
Division: 3 
KRAAIENEST I           66.7    513   342     171              FLINTSTONES V        05/24/12  30     19     9      10 
SESAMSTRAAT            63.5    513   326     187              THE VIERAS II        05/24/12  30     19    12       7 
OM DE HOEK I           62.4    513   320     193              FLORABAR V           05/24/12  30     19    14       5 
DE KLUCHT              61.8    513   317     196              OM DE HOEK I         06/15/12  29     19    12       7 
BARRELS I              52.0    513   267     236              DC VENHUIZEN         06/15/12  30     19     0       9 
FLINTSTONES V          51.5    513   264     230              KRAAIENEST I         05/24/12  30     19    10       9 
KENNET NIET            48.3    513   248     265              DETRA II             05/24/12  30     19     9      10 
DC VENHUIZEN           46.7    285   133     142              BARRELS I            06/15/12  30     19     9       0 
FLORABAR IV            44.4    513   228     266              PROPELLER V          05/24/12  30     19     9      10 
FLORABAR V             44.4    513   228     285              OM DE HOEK I         05/24/12  30     19     5      14 
PROPELLER V            44.2    513   227     286              FLORABAR IV          05/24/12  30     19    10       9 
KENNET IV              41.3    513   212     301              DOORNROOSJE          05/24/12  30     19     7      12 
DOORNROOSJE            40.7    513   209     304              KENNET IV            05/24/12  30     19    12       7 
DETRA II               39.0    513   200     313              KENNET NIET          05/24/12  30     19    10       9 
THE VIERAS II          18.9    513    97     416              SESAMSTRAAT          05/24/12  30     19     7      12 
VRIJ                    0.0      0     0       0                                              0      0     0       0 
Kraaienest I, Gefeliciteerd met jullie overwinning !!! 
!!! LET OP: Er is Algemene vergadering op maandag 25 juni 2012 in De 
Florabar te Bovenkarspel om 20:00 uur. !!! 
wk 29 De Klucht - Om de Hoek I = afgezegd door Om de Hoek = 0 punten voor 
Om de Hoek en gem. halverwege voor de Klucht = 12 punten (15 juni) 
wk 30 DC Venhuizen - Barrels I = afgezegd door Barrels = 0 punten en gem. 
halverwege competitie voor DC Venhuizen = 9 punten. (15 juni) 
Waarschuwing te laat afzeggen: 
De Klucht: 1x = waarschuwing 
The Vieras II: 2x = waarschuwing en 2e x meteen 0 punten. 
Niet gespeelde wedstrijden binnen 4 weken inhalen en a.u.b. op tijd 
doorgeven via mail: info@wiersbv.nl 
*** Most Improved Cricket (All Games) Player(s) for week 30 *** 
    TOM HOFFER shot a 3.28! 
    MICHAEL KWADIJK shot a 3.52! 
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
DENNIS DEN BAKKER     PROPELLER V            55.0   20   11   5.035    3.34   16    8    2    0    0    1    2 
NICK HART             KRAAIENEST I           50.8  130   66   3.649    2.99   64   24   22    0    3    2    7 
NANNO KRAAYVANGER     KRAAIENEST I           40.0   60   24   3.465    2.95   33    8    8    2    0    2    2 
MAARTEN KLENE         FLINTSTONES V          10.0   10    1   3.000    2.77    2    2    2    0    0    0    0 
MICHAEL KWADIJK       FLINTSTONES V          37.1  105   39   3.172    2.71   42   17   16    0    3    3    8 
RUUD BAAS             FLINTSTONES V          20.0    5    1   3.194    2.70    0    0    2    1    0    0    0 
STET PENNEKAMP        FLORABAR IV            40.0   15    6   3.167    2.70   11    3    2    1    0    0    2 
TIM SMIT              KENNET NIET            60.0    5    3   3.750    2.69    3    2    0    0    0    0    0 
RONALD DE JONG        SESAMSTRAAT            44.0  125   55   2.667    2.69   60   14   20    2    3    0    4 
TOM HOFFER            FLORABAR IV            73.3   15   11   2.509    2.66    7    4    2    0    0    0    0 
INDIAANTJE            KRAAIENEST I           42.4   85   36   2.521    2.57   34   14    5    0    1    0    2 
PASCAL  LAAN          SESAMSTRAAT            40.8  130   53   2.529    2.52   51   26   16    1    0    0    4 
JEFFREY BOOTS         OM DE HOEK I           43.3   30   13   2.421    2.51    7    6    6    0    1    0    2 
ALEX VLAAR            OM DE HOEK I           45.3   95   43   2.915    2.51   35   17   15    0    2    1    4 
HANS KELLING          DE KLUCHT              40.0   45   18   2.377    2.34   19    9    0    0    0    0    3 
SIEBE VRIEND          KENNET NIET            37.1  105   39   2.321    2.33   39   16   18    0    1    0    2 
SANDER JONKMAN        FLORABAR V             26.7  120   32   2.101    2.33   49   16   19    0    1    1    8 
STEF PIETERSE         FLORABAR V             40.0   50   20   2.711    2.32   16    6    6    0    0    0    6 
JOHN KAT              BARRELS I              28.6   70   20   2.151    2.31   28    2    3    0    1    0    0 
MARCEL BINKHORST      PROPELLER V            36.4   55   20   2.279    2.29   24   10    5    0    0    0    2 
TAMARA KREFFT         FLINTSTONES V          38.4  125   48   2.152    2.27   32   23   15    0    2    1    2 
JAN HUFNAGEL          SESAMSTRAAT            35.7   70   25   2.554    2.26   33    9    5    3    0    0    1 
Report Date: 6/15/2012
All Cricket 
 Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   MPR    5MR  6MR  7MR  8MR  9MR  WHS  HAT 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  ------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
DENNIS KAAG           KENNET NIET            35.2  105   37   2.209    2.26   39   16    9    1    0    0    1 
PETER DE GROOT        DETRA II               53.3   15    8   2.036    2.25    7    1    0    1    0    0    0 
ROY ROOS              DOORNROOSJE            39.2  120   47   2.369    2.22   34   18    9    0    1    0    5 
EVY STROOMER          FLORABAR IV            45.7   35   16   1.643    2.21    6    4    3    0    0    0    1 
RIK VAN LEEUWEN       OM DE HOEK I           27.3  110   30   1.855    2.20   26   11   15    0    1    0    2 
MICHEL HARING         KENNET IV              25.6  125   32   1.853    2.18   45   12    9    0    2    1    4 
KEES                  BARRELS I              30.0   40   12   2.170    2.16   12    5    5    1    0    0    3 
CHRIS KOOMEN          DE KLUCHT              36.0   75   27   1.926    2.14   21    9    5    0    2    0    2 
SHARON PIETERSE       FLORABAR V             29.2  130   38   1.778    2.14   40   10    6    0    1    1    3 
JAN KARSTEN           OM DE HOEK I           33.3  105   35   1.685    2.11   36   12    6    0    1    0    6 
MICHEL VAN DER VELDE  OM DE HOEK I           25.6  125   32   1.690    2.09   38   14   10    0    1    0    1 
MARCEL                KRAAIENEST I           35.0   20    7   1.451    2.07    5    4    0    0    0    0    0 
ROBERT MOL            DE KLUCHT              30.0  120   36   2.030    2.07   37   11    5    0    1    0    1 
DIRK DE VRIES         DE KLUCHT              30.8  130   40   1.831    2.05   39   15   10    0    0    0    1 
JOHAN HOPMAN          DETRA II               28.5  130   37   1.310    2.02   34   14   10    0    0    0    4 
JEROEN BRUIN          DC VENHUIZEN           14.0   50    7   1.439    2.01   17    4    5    0    0    0    0 
PATRICIA DIJKSTRA     KENNET NIET            21.3   80   17   1.408    2.00   20    6    4    0    2    1    1 
PAUL GOTTAUT          PROPELLER V            22.5  120   27   1.547    1.99   34   14   11    0    0    0    1 
ALEX BOT              DC VENHUIZEN           20.0    5    1   2.806    1.99    1    0    0    0    1    0    0 
HUUB ROOS             DOORNROOSJE            28.2   85   24   1.448    1.95   13    5    4    2    0    0    1 
BRIAN PROPER          THE VIERAS II           0.0    5    0   0.528    1.95    3    0    0    0    0    0    0 
MIKE ZWART            DC VENHUIZEN           22.5   40    9   1.792    1.94   13    4    5    0    0    0    0 
TWAN CHARLIER         KENNET IV              20.7  135   28   1.465    1.94   36   11    6    0    0    0    2 
BIANCA CORDES         FLORABAR IV            20.0  105   21   1.507    1.94   29   13    3    0    2    0    2 
GINO VAN BILJOUW      DETRA II               15.9  145   23   1.163    1.94   30   21    6    0    1    0    2 
ROB VAN DER BEEK      PROPELLER V            28.4   95   27   1.446    1.93   23    7    9    1    0    0    0 
ELYSIO STRIK          THE VIERAS II          10.0   10    1   0.764    1.93    1    0    1    0    1    0    0 
HARRY BORSCH          BARRELS I              22.0  100   22   1.389    1.93   25   10    4    0    0    0    1 
ILZE VISSER           FLORABAR V             35.0   20    7   1.576    1.91    3    4    0    0    0    0    1 
MIRJAM SCHENK         FLORABAR IV            23.1  130   30   1.313    1.91   43   14    8    1    1    1    1 
KEVIN MANSHANDEN      KRAAIENEST I           21.9  105   23   1.172    1.91   15    9    7    0    0    0    0 
ROMAN EPKE            FLINTSTONES V          24.3   70   17   1.790    1.90   20   10    2    0    0    0    2 
ALEX FINNEMA          FLINTSTONES V          41.8   55   23   1.318    1.89   13    3    1    0    0    0    2 
MARTIN CLAZING        DE KLUCHT              23.0  100   23   1.367    1.88   27   11    2    0    0    0    0 
ANTONIO CHIOCCARELLI  OM DE HOEK I            0.0    5    0   1.889    1.85    0    0    0    0    0    0    1 
SABINA VRIEND         KENNET NIET            23.5  115   27   1.325    1.84   28    9    5    1    0    0    1 
DIRK BERKHOUT         DETRA II               17.2  145   25   1.289    1.84   31   11    4    1    0    0    5 
SAMMY DE GRAAF        DC VENHUIZEN           27.3   55   15   1.758    1.79   15    2    2    1    0    0    2 
ELIZE STROOMER        FLORABAR IV             8.0   25    2   0.922    1.73    7    2    0    0    0    0    1 
MONIQUE WESSELING     FLORABAR IV            10.0   70    7   1.167    1.73   18    4    2    0    0    0    0 
RAMON DOUMA           PROPELLER V            20.0   80   16   1.179    1.72   12    8    4    0    1    0    0 
ILSE VAN DER OORD     KENNET IV              20.0  130   26   0.974    1.70   25    9    3    0    0    1    1 
HANS ROOS             DOORNROOSJE            15.0  120   18   0.867    1.70   22    7    5    1    0    0    1 
LAURA BIERTJE         DOORNROOSJE            12.5   80   10   0.757    1.66   18    3    0    0    0    0    0 
NANDA ROOS            DOORNROOSJE            10.0   90    9   0.897    1.66   18    6    3    0    0    0    0 
MARIJN KOUWENBERG     KENNET IV              15.7  115   18   0.924    1.65   23    7    2    1    0    0    2 
MARTIN RUIJTER BRUIJ  FLINTSTONES V          14.7   75   11   0.809    1.64   10    7    1    0    0    0    0 
JACKO                 BARRELS I              20.0  115   23   0.773    1.64   11   11    0    0    0    0    2 
BAS WOLS              FLORABAR V             16.2  130   21   0.888    1.64   23   14    2    0    0    0    0 
SAM KOOPMAN           OM DE HOEK I           26.7   15    4   0.639    1.64    3    1    0    0    0    0    0 
BOBBY VAN DER STAP    THE VIERAS II          12.7  110   14   1.016    1.63   22    9    3    0    0    0    1 
BART KOOTER           THE VIERAS II           6.7   60    4   0.715    1.63   11    2    1    0    0    0    1 
MITCH KOMEN           DC VENHUIZEN           20.0    5    1   0.833    1.62    0    0    0    0    0    0    0 
CARRY  BOSCHMA        PROPELLER V            10.7   75    8   0.770    1.61   13   11    0    0    0    0    1 
FLOOR KORVER          DETRA II               23.5  115   27   0.854    1.56   14    5    5    0    1    0    1 
WENDY DOUMA           PROPELLER V             8.6   35    3   0.797    1.55    7    2    3    0    0    0    0 
PIM APPELMAN          DC VENHUIZEN           14.0   50    7   1.236    1.52    7    5    0    0    0    0    1 
PAUL DEL COUR         THE VIERAS II          11.6   95   11   1.000    1.52   19    7    3    0    0    1    2 
SHANNON HUFNAGEL      SESAMSTRAAT             0.0    5    0   0.306    1.51    0    0    0    0    0    0    0 
OTTO BEEMSTER         KENNET NIET            14.2  120   17   0.582    1.51   18    6    1    0    0    0    0 
MARLOES BLOKDIJK      FLORABAR IV             7.7   65    5   1.004    1.51   11    5    2    0    0    0    0 
MARCEL WEVERS         DOORNROOSJE            20.0    5    1   0.667    1.49    0    1    0    0    0    0    0 
PIETERTJE             KRAAIENEST I           20.0    5    1   0.944    1.46    0    0    1    0    0    0    0 
JOHN WESTER           KENNET NIET             0.0   10    0   0.819    1.45    0    1    0    0    0    0    0 
NICOLE BEEMSTER       KENNET IV               4.0   25    1   0.706    1.44    4    2    0    0    0    0    0 
NIELS REURINGS        THE VIERAS II           4.0   25    1   0.389    1.40    1    1    1    0    0    0    0 
DIANNE VAN RAVENZWAA  SESAMSTRAAT            13.6  125   17   0.637    1.38   15    5    3    0    0    0    0 
MONIQUE HUFNAGEL      SESAMSTRAAT             6.7   15    1   0.574    1.33    0    0    1    0    0    0    0 
MIKE HOFFER           DC VENHUIZEN           20.0    5    1   1.389    1.24    2    1    0    0    0    0    0 
ANTOINET PEETERS      FLORABAR V              3.3  120    4   0.296    1.09    5    1    1    0    1    0    0 
Report Date: 6/15/2012
*** Most Improved X01 Player(s) for week 30 *** 
    PAUL GOTTAUT shot a 19.89! 
    ROB VAN DER BEEK shot a 19.74! 
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
DENNIS DEN BAKKER     PROPELLER V            62.5   16   10   5.035   80.3    0    0    2    5    0    0    9    1   29 
RUUD BAAS             FLINTSTONES V          75.0    4    3   3.194   73.7    0    0    0    0    0    0    1    0    5 
TIM SMIT              KENNET NIET            75.0    4    3   3.750   72.8    0    0    0    2    0    0    3    0    3 
NANNO KRAAYVANGER     KRAAIENEST I           41.7   48   20   3.465   72.8    0    0    3    4    1    1   15    1   72 
NICK HART             KRAAIENEST I           59.6  104   62   3.649   71.9    0    0    5   19    0    0   36    1  158 
MAARTEN KLENE         FLINTSTONES V          62.5    8    5   3.000   69.8    0    0    0    1    1    0    3    1    8 
MICHAEL KWADIJK       FLINTSTONES V          56.0   84   47   3.172   67.6    0    0    3    8    1    0   13    3  127 
STET PENNEKAMP        FLORABAR IV            58.3   12    7   3.167   65.2    0    0    1    3    0    0    1    0   16 
ALEX VLAAR            OM DE HOEK I           59.2   76   45   2.915   64.9    0    0    0    5    1    0   10    2  108 
INDIAANTJE            KRAAIENEST I           50.0   68   34   2.521   63.5    0    0    2    3    0    0    5    1  100 
PASCAL  LAAN          SESAMSTRAAT            50.0  104   52   2.529   62.9    0    0    0    9    1    0    7    2  137 
ANTONIO CHIOCCARELLI  OM DE HOEK I           50.0    4    2   1.889   61.2    0    0    0    0    0    0    1    0    4 
RONALD DE JONG        SESAMSTRAAT            47.0  100   47   2.667   60.7    0    0    0    3    0    0   11    2  123 
HANS KELLING          DE KLUCHT              44.4   36   16   2.377   59.0    0    0    0    4    0    0    4    0   47 
STEF PIETERSE         FLORABAR V             55.0   40   22   2.711   58.8    0    0    1    1    0    0    6    0   58 
JAN HUFNAGEL          SESAMSTRAAT            46.4   56   26   2.554   58.6    0    0    0    2    1    0   11    2   62 
JEFFREY BOOTS         OM DE HOEK I           41.7   24   10   2.421   58.0    0    0    0    0    0    0    2    0   25 
JOHN KAT              BARRELS I              44.6   56   25   2.151   57.6    0    0    0    1    0    0   11    0   63 
SIEBE VRIEND          KENNET NIET            42.9   84   36   2.321   57.3    0    0    0    3    1    0   12    2   77 
CHRIS KOOMEN          DE KLUCHT              33.3   60   20   1.926   57.1    0    0    0    0    0    0    4    0   62 
ALEX BOT              DC VENHUIZEN           25.0    4    1   2.806   57.1    0    0    0    0    0    0    1    0    6 
ROY ROOS              DOORNROOSJE            50.0   92   46   2.369   57.0    0    0    0    3    0    0   13    0  120 
ROBERT MOL            DE KLUCHT              39.6   96   38   2.030   56.6    0    0    0    3    1    0   11    1  112 
TOM HOFFER            FLORABAR IV            41.7   12    5   2.509   56.0    0    0    0    0    0    0    0    0   16 
SANDER JONKMAN        FLORABAR V             34.4   96   33   2.101   55.8    0    0    0    2    0    0    6    1   84 
MARCEL BINKHORST      PROPELLER V            42.5   40   17   2.279   55.6    0    0    0    1    0    0    3    0   48 
DENNIS KAAG           KENNET NIET            31.0   84   26   2.209   55.3    0    0    0    1    0    0   12    1   90 
SAMMY DE GRAAF        DC VENHUIZEN           36.4   44   16   1.758   55.2    0    0    0    2    0    0    3    0   49 
ROMAN EPKE            FLINTSTONES V          32.1   56   18   1.790   55.0    0    0    0    2    0    1    6    0   53 
KEES                  BARRELS I              25.0   32    8   2.170   54.9    0    0    0    0    0    0    3    0   34 
TAMARA KREFFT         FLINTSTONES V          28.0  100   28   2.152   54.6    0    0    1    2    0    0   11    0  101 
MARCEL                KRAAIENEST I           25.0   16    4   1.451   53.9    0    0    0    0    0    0    0    0   14 
DIRK DE VRIES         DE KLUCHT              38.5  104   40   1.831   53.3    0    0    0    2    1    0   12    1   90 
RIK VAN LEEUWEN       OM DE HOEK I           35.2   88   31   1.855   53.0    0    0    0    1    0    0    8    0   78 
PETER DE GROOT        DETRA II               23.1   13    3   2.036   52.9    0    0    0    0    0    0    0    0   17 
JAN KARSTEN           OM DE HOEK I           32.1   84   27   1.685   52.3    0    0    0    2    0    0    5    0   65 
MICHEL HARING         KENNET IV              25.0  100   25   1.853   52.0    0    0    1    2    0    0    6    2   94 
SHARON PIETERSE       FLORABAR V             38.5  104   40   1.778   51.6    0    0    0    0    0    0    7    1  103 
MICHEL VAN DER VELDE  OM DE HOEK I           23.0  100   23   1.690   50.6    0    0    0    0    2    0   10    2   74 
HUUB ROOS             DOORNROOSJE            26.6   64   17   1.448   50.4    0    0    0    1    0    0    3    0   60 
MIKE HOFFER           DC VENHUIZEN           25.0    4    1   1.389   49.7    0    0    0    0    0    0    0    0    3 
HARRY BORSCH          BARRELS I              21.3   80   17   1.389   49.5    0    0    0    0    0    0    4    0   62 
MIKE ZWART            DC VENHUIZEN           40.6   32   13   1.792   49.4    0    0    0    0    0    0    3    0   27 
JEROEN BRUIN          DC VENHUIZEN           27.5   40   11   1.439   49.3    0    0    0    1    0    0    2    0   27 
BIANCA CORDES         FLORABAR IV            32.1   84   27   1.507   49.3    0    0    0    0    0    0    4    0   66 
MARTIN CLAZING        DE KLUCHT              25.0   80   20   1.367   49.2    0    0    0    0    0    0    4    0   62 
PAUL GOTTAUT          PROPELLER V            23.9   92   22   1.547   48.3    0    0    0    0    1    0    7    2   63 
MONIQUE WESSELING     FLORABAR IV            17.9   56   10   1.167   48.2    0    0    0    0    0    0    2    0   40 
ALEX FINNEMA          FLINTSTONES V          29.5   44   13   1.318   48.2    0    0    0    0    0    0    5    1   22 
TWAN CHARLIER         KENNET IV              24.1  108   26   1.465   48.2    0    0    0    1    0    0    7    0   89 
ROB VAN DER BEEK      PROPELLER V            23.6   72   17   1.446   48.0    0    0    0    1    0    0    4    0   53 
KEVIN MANSHANDEN      KRAAIENEST I           23.8   80   19   1.172   47.7    0    0    0    0    0    0    2    0   52 
ILZE VISSER           FLORABAR V             50.0   16    8   1.576   47.5    0    0    0    0    0    0    1    0   13 
SABINA VRIEND         KENNET NIET            16.3   92   15   1.325   47.5    0    0    0    0    0    0    3    0   71 
EVY STROOMER          FLORABAR IV            42.9   28   12   1.643   46.7    0    0    0    1    0    0    2    0   23 
GINO VAN BILJOUW      DETRA II               20.7  116   24   1.163   46.6    0    0    0    0    1    0    4    1   58 
DIRK BERKHOUT         DETRA II               23.3  116   27   1.289   46.5    0    0    0    1    0    0    8    0   79 
JOHAN HOPMAN          DETRA II               13.6  103   14   1.310   45.8    0    0    0    1    1    0    0    1   69 
MIRJAM SCHENK         FLORABAR IV            22.1  104   23   1.313   45.6    0    0    0    0    0    0    2    0   58 
PIM APPELMAN          DC VENHUIZEN           20.0   40    8   1.236   44.9    0    0    0    0    0    0    2    1   31 
PATRICIA DIJKSTRA     KENNET NIET            28.1   64   18   1.408   44.5    0    0    0    0    0    0    6    0   36 
JACKO                 BARRELS I              14.1   92   13   0.773   43.8    0    0    0    0    0    0    2    0   38 
RAMON DOUMA           PROPELLER V            25.0   64   16   1.179   43.3    0    0    0    0    0    0    3    0   39 
BAS WOLS              FLORABAR V             14.4  104   15   0.888   43.3    0    0    0    0    0    0    2    0   48 
ILSE VAN DER OORD     KENNET IV              25.0  104   26   0.974   43.3    0    0    0    0    0    0    0    0   58 
HANS ROOS             DOORNROOSJE            14.1   92   13   0.867   43.1    0    0    0    0    0    0    1    0   40 
NANDA ROOS            DOORNROOSJE            15.3   72   11   0.897   42.7    0    0    0    0    0    0    1    0   36 
MARLOES BLOKDIJK      FLORABAR IV            11.5   52    6   1.004   42.6    0    0    0    0    0    0    4    0   26 
ELIZE STROOMER        FLORABAR IV            20.0   20    4   0.922   42.4    0    0    0    0    0    0    0    0   10 
MARIJN KOUWENBERG     KENNET IV              16.3   92   15   0.924   42.4    0    0    0    0    0    1    1    0   48 
JOHN WESTER           KENNET NIET            25.0    8    2   0.819   41.8    0    0    0    0    0    0    0    0    5 
LAURA BIERTJE         DOORNROOSJE            14.1   64    9   0.757   41.4    0    0    0    0    0    0    1    0   28 
MARTIN RUIJTER BRUIJ  FLINTSTONES V          13.3   60    8   0.809   41.0    0    0    0    0    0    0    1    0   27 
OTTO BEEMSTER         KENNET NIET             8.3   96    8   0.582   40.9    0    0    0    0    0    0    0    0   29 
Report Date: 6/15/2012
All X01   
Player                Team                  Win%   Gam  Win  SSPRE   PPR    11D  12D  5RO  6RO  T80  3BD  HAT  HTN  LTN 
--------------------  --------------------  -----  ---  ---  ------  -----  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- 
BOBBY VAN DER STAP    THE VIERAS II          20.5   88   18   1.016   40.5    0    0    0    0    0    0    3    0   50 
MARCEL WEVERS         DOORNROOSJE            25.0    4    1   0.667   40.4    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
FLOOR KORVER          DETRA II               14.1   92   13   0.854   40.0    0    0    0    0    0    0    0    0   47 
SAM KOOPMAN           OM DE HOEK I           16.7   12    2   0.639   40.0    0    0    0    0    0    0    0    0    3 
WENDY DOUMA           PROPELLER V             8.3   24    2   0.797   39.9    0    0    0    0    0    0    0    0    8 
SHANNON HUFNAGEL      SESAMSTRAAT            25.0    4    1   0.306   39.9    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
MONIQUE HUFNAGEL      SESAMSTRAAT            16.7   12    2   0.574   39.5    0    0    0    0    0    0    0    0    5 
BART KOOTER           THE VIERAS II          10.4   48    5   0.715   39.4    0    0    0    0    0    0    1    0   19 
NICOLE BEEMSTER       KENNET IV              20.0   20    4   0.706   39.2    0    0    0    0    0    0    1    0    6 
CARRY  BOSCHMA        PROPELLER V            13.3   60    8   0.770   39.0    0    0    0    0    0    0    0    0   21 
PAUL DEL COUR         THE VIERAS II          10.5   76    8   1.000   38.8    0    0    0    0    0    0    0    0   45 
MITCH KOMEN           DC VENHUIZEN            0.0    4    0   0.833   38.3    0    0    0    0    0    0    1    0    1 
DIANNE VAN RAVENZWAA  SESAMSTRAAT            13.0  100   13   0.637   37.8    0    0    0    0    0    0    1    0   33 
NIELS REURINGS        THE VIERAS II          10.0   20    2   0.389   35.8    0    0    0    0    0    0    0    0    4 
ELYSIO STRIK          THE VIERAS II          12.5    8    1   0.764   35.3    0    0    0    0    0    0    0    0    1 
PIETERTJE             KRAAIENEST I            0.0    4    0   0.944   34.8    0    0    0    0    0    0    0    0    2 
ANTOINET PEETERS      FLORABAR V              7.3   96    7   0.296   34.2    0    0    0    0    0    0    0    1   15 
BRIAN PROPER          THE VIERAS II           0.0    4    0   0.528   22.0    0    0    0    0    0    0    0    0    0